Sohbet sitesi açmak isteyenler

            Whatsapp'ta Paylaþ

Sohbet

Sohbet

 Sohbet sitesi açmak isteyenler önerilerimize bir göz atmanız sağlıklı bilgiler alabilmeniz için  fayda sağlayabilir.

Öncelikle böyle bir site açmanızda beklentileriniz nedir? bu soruya iyi bir cevabınız var mı? Bir hobi olarak yapacağım chat yapmayı seviyorum, diyorsanız ki olabilir, işte size bazı öneriler.

Sohbet sitelerinde uzunca bir müddet bulunduysanız ve yönetici kadrosunda yer aldıysanız zorluklarını elbette yaşamış olmalısınız. Kararlısınız, açacaksınız bir sohbet sitesi. O zaman user yani kullanıcı bulmak için neler yapabileceğinizi önceden bir düşünün.

1: Diğer sohbet sitelerinden user ayartarak, çalarak, sitenizin reklamını bu sitelerde yayınlayarak (yasaktır)

2: Web sitenize sohbet kelimesi ile yazabileceğiniz yazılar ve google aramalarında hedef kelimelerde üst sıralara çıkabilmek.

3: Bu iş için büyükçe bir reklam kampanyası düzenleyebilecek bütçeyi gözden çıkarmak.

Birinci seçenek cazip görünse de sonuç olarak bence sadece sitenize saldırılar olacak, küfürlü  yazılar yazılacaktır. Tavsiye etmem.  İkinci seçenek en güzel yöntemdir. Ancak web konusunda iyi bir tecrübeye ihtiyacınız olacaktır. Eğer web konusunda deneyiminiz yoksa tavsiye etmem. Sonsuz bir kuyudur web. Üçüncü seçenekse paranız bolsa ideal bir yoldur. Verirsiniz reklamı bir müddet sonra sohbet edebileceğiniz konuşmacı sayısına ulaşabilirsiniz. Web sitenizin hiç bir değeri olmasa da serveriniz biraz değer kazanabilir.

Her gün yüzlerce sohbet sitesi açılırken bu alanda başarı sağlayabilmeniz imkansız olmasa da çok ama çok zordur. Eğer açarsanız olmuyorsa, olmıcak gibi görünüyorsa moralinizi hiç bozmayın, çünkü bu sonuç binlerce kişi için geçerlidir.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.