Sohbet sitelerindeki sapıklar

            Whatsapp'ta Paylaþ

 Sohbet siteleri, günlük hayatın sıkıntılarından biraz olsun uzaklaşıp yeni arkadaşlar edinip, muhabbet edilen şakalaşılan yerlerdir. Fakat  sohbet sitelerinin birde müdavim sapıkları vardır. Hep olmuştur ve de olmaya da devam edecektir. Bunların tek amacı cinsel sohbet edebilmek, web cam da sanal sex yapabilmektir. Eğer sizlerde  sohbet sitesinde bulunduysanız muhakkak ki rastlamışınızdır bu sapıklara. Siteye bir  bayan nicki girdiğinde fütursuzca özel odasına gider, merhaba demeden  en direk konuya temas ederler. Selam, tanışabilirmiyiz ve ya buna benzer kelimeleri yani normal insanların anlaşma sistemlerinden epeyce uzaktırlar. Tabi ki  bir çok bayan kullanıcı bu durumdan şikayetcidir, ama sunucu yönetiminin de pek yapacağı bir şey de yoktur. Uygunsuz nickleri direk +18 sohbet odalarına yönlendirseler de çare de olmuyor gibi. Kullanıcı bayana sadece ignore komutu kullandırarak bu sapıklardan korunma yöntemleri anlatılmakta ve bu komutlar öğretilmektedir.

Bu farklı sohbet istekleri için gelen kullanıcılar nereden buluyor da geliyor derseniz? bunun da çok farklı yöntemleri mevcuttur. Eğer sohbet sitesi google aramalarında üst sıralardaysa, arama sonucu gelebilir. Tabiki adult sitelere reklamlar verilerek, sunucu yönetimince de sapık kullanıcılar siteye getirilebilir. Bunda sunucu sahibinin ne kazancı olacak derseniz? o konuda ayrı bir makale konusu olabilir, sadece şu kadarını belirteyim user kazanmak, operatörlere eğlence çıkarmak diyebilirim [çok farklı beklentiler mevcuttur]. Sizlere bir kaç tane bad nick, ya da sapık nick ve bunların özellere gönderdiği mesaj kopyalayacağım takdir sizin. En uygunlarından seçiyorum, argo içerik bizim sitemizde yasaktır.

<Arda_> Selam bir bayanı veya erkegi takma pnisle …… düşündünmü hiç ?
<Arda_> Samimi cevap verirsen sevinirim.
<ÖĞReTMeNN> slm..bakire değilseniz eğer, rica etsem sizi 5 – 6 kerecik ……. miyim acaba ??
<Beyefendii> slm..para karşılığında sizi satabilir miyim acaba ?? çok kısa sürede çok büyük paralar kazanmak ister misiniz ??

<Doktorbey> size bir kere ……. izin verin
<Doktorbey> inan çok kötüyüm
<Doktorbey> aylardır
<Doktorbey> yapmadım
<Doktorbey> bir kereden n e çıkarki
<Doktorbey> parada vereceğim
<Doktorbey> ne dersiniz
<genç_ögretmen> o……. öğrencim ol, YAŞ KAÇ ?
<ankara-> Kadın dediğin iyi sevişecek arkadaş.
<ankara-> Koyun gibi yatmayacak,kımıl kımıl olacak yatakta.
<ankara-> Erkek Dediğin, Cesur Olacak Cesur.
<ankara-> Seni Seviyorum Derken Korkmayacak,.
<ankara-> Seviyorum Deyip Bir Sonraki Perdede Kaçmayacak,
<ankara-> Özlüyorum Diyorsa Gelecek..benım gıbı dusunen cesur bır bayan arkdas arıyorum..
Evet bunlar en kibarları diyebilirim, sapıkca mesajların pek de bir sınırı yok.  Ya da sapık demeyelim de hasta ruhlu insanlar diyelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.