Sohbet programları

            Whatsapp'ta Paylaþ

İnternet hayatımıza girdikten sonra sohbet kelimesi de çok farklı bir yerlere doğru gitti. Sohbet programı  başlıklı yazımda sizlere bu konu hakkında biraz aydınlatıcı bilgiler vermek istiyorum. İnternet de kullanılan sohbet kelimesi direk olarak sohbet edebileceğiniz bir mekan araştırması anlamına gelmektedir.  Yani arama çubuğuna “sohbet” yazan bir kişinin %95 olarak aradığı şey sohbet sitesidir.

Sadece bilgisayar aracılığı ile değil artık, cep telefonları ile de sohbet programları indirilerek chat yapılabiliyor. Facebook gibi dev sosyal ağların hayatımızın bir parçası olması bizlere yetmedi, hep daha fazlasını istedik ve programcılar da kullanıcılarının her an sohbet edebileceği farklı sohbet programlarını önümüze sürdüler. Watsapp, Line chat, skype sohbet ve daha yüzlercesi şu anda dünya üzerinde farklı şekillerde kullanılıyor.  Sohbet programlarının atası olarak kabul edilen mirc, uzun yıllar hayatımızda yer tuttu. Şimdiki sohbet programları aslında bu fikirle yola çıkmıştır. Yani yeni olarak bizlere lanse edilen sohbet programları özünde mirc tabanlıdır. Geliştikçe gelişen bu programlar, kameralı sohbeti, rulet chat sistemini insanların kullanımına sundu. Dünya üzerinde şu anda milyonlarca kullanıcı kitlesine sahip bu programlar özellikle yazılımcılarına büyük paralar kazandırmışlardır.

Şu anda bizim sitemizde kullandığımız sohbet programı web sohbete uygun texs tabanlı yazılarak sohbet edilebilen bir programdır. Yönetici kadromuz yine mirc programlar  kullanmakta, daha hızlı, daha aktif hamleler yapabilmektedirler. Katılımcılarımız arasında yoğunluk web sohbet girişindedir. Herhangi bir program indirmeden direk sohbet edilebilen bu program kullanıcının bilgisayarında herhangi bir önbellek yapmamaktadır. Birden fazla kişinin kullandığı bilgisayarlar için ideal bir yöntem olmuş ve çok beğenilmiştir.  Kısacası www.sohbetche.net sitesinde sohbet edebilmek için herhangi bir programa ihtiyaç yoktur, ister cep telefonundan, isterseniz bilgisayardan direk sohbet girişine bağlanıp gönlünüzce chat yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.