Sohbet odalarındaki mutsuz bayanlar

            Whatsapp'ta Paylaþ

Sizlere bu akşam sohbet odalarındaki mutsuz bayan arkadaşlardan bahsetmek istiyorum. Uzunca bir süredir sohbet sitelerinde üst düzey yöneticilik ve sunucu sahipliği yaptım ve yapmaya da devam ediyorum. Chat tutkunları aslında toplumumuz içinde oldukça fazladır. Özellikle yeni çıkan sohbet programları ortak kullanılan bilgisayarlarda kolaylıkla ardında iz bırakmayan bir programdır. Bu nedenle bir evin içinde tek bir bilgisayardan sohbet sitelerine girilebilir ve kapandığında masa üstünde herhangi bir script logosu falan görünmez.

mutsuz bayanlar

mutsuz bayanlar

Evli ya da bekar bir çok bayan chat yapmak için belirli sohbet odalarına giriş yapmakta ve orada sohbet etmektedir. Herhangi bir üyelik de söz konusu edilmediği için rahatlıkla farklı bir kullanıcı adı yazıp, kendisine burada bambaşka bir dünya oluşturabilir. Benim yıllarca dost olduğum, agbi kardeş gibi konuştuğum bir çok bayan arkadaşım oldu. İçlerinde gerçekten neşeli, hayat dolu olanlar varsa da mutsuz bayan arkadaşlarda küçümsenmeyecek sayıda karşıma çıkmıştır. Genel olarak sorunları ya mutsuz bir evlilik, ya ayrılık acısı ya da yeni bir aşk arayışı. Maddi sorunlu olanlarda  da elbette var.

Sohbet odalarında rumuzları da farklı, konuşmaları da farklıdır. Muhtemelen agresif halleri vardır. Zaten kullandığı rumuzdan da kolaylıkla mutsuz olduğu anlaşılabilir. Bir örnek vermek gerekirse “Gözyaşı” gibi rumuzlu olan kullanıcılar reel hayatta muhtemelen mutsuzlardır. Bu bayan arkadaşlar sohbet odalarında sadece bir arkadaş, onu dinleyebilecek, anlayabilecek bir dostla eğer ki güvenirse biraz sohbet edebilir, güven duymazlar ise zaten selam da alıp vermezler.

3 Comments

  1. ismim hakan hatay iskenderunda ikamet etmekteyim. yaşım 34 hatay iskenderun adana ve çevresi evli veya dul 25 yaş üzeri bayanların mesaj veya telefonlarını bekliyorum. sırdaşça dostça adam gibi gibi bir birliktelik için.
    telim 0507 564 03 67

  2. ben murat mersinden bayan kuaforuyum yas 24
    mersinli bayanlardan arama ve mesaj bekliyorum
    yanlız bayanlar cagrıya cevap yok 05064942008

  3. o sohbet odalarındaki mutsuz bayanlarla tanışmayı çok isterim bende ve mutlu oluruz 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*