Sohbet odaları tanıtım yazısı

            Whatsapp'ta Paylaþ

Aslında sohbet odaları ya da bu başlıklara benzer yani chat odaları gibi içerikler eklememe kararı almıştım. Bunun nedeni de sohbet sitesi ile ilgilenen bir çok arkadaşın illegal yöntemlerle googleyi en azından geçici bir süre de olsa aldatabiliyor olmalarından kaynaklanıyor.  Sitemiz editörlerinden Karnak nikli arkadaşın ısrarları sonucu böyle bir tanıtım yazısı yazmaya karar verdim. Sanırım biraz da gaza geldim “ne yazsan ilk sayfada çıkıyor, bir de sohbet odaları konusu yaz da birinci sayfaya çıkalım” diyerek beni iyi gaza getirdi. Onu kırmamak adına 1. sayfaya çıkabilmek bir hayal de olsa benzersiz bir içerik yazarak bir çalışma yapmak için oturdum bilgisayarın başına.

Bu tanıtım yazısı için her sitede cemşit pilavı gibi yazılan şehir isimleri ile başlayan konulardan uzak durmak istiyorum. Zaten İstanbul’dan arkadaş araması yapanlar ya da diğer şehirlerden il bazında sohbet odası arayanlar binlerce sonuca ulaşabiliyor ve ilk önüne çıkan siteye de girip keyfine bakıyor. Bu türde hizmet veren platformların hemen hemen hepsi de aynı hizmetleri ziyaretçilerine sunmaktadırlar. En iyisi biziz, bizden başka büyük yok demenin bir mantığının olduğunu da açıkçası ben düşünmüyorum. Ziyaretçi ne arar? kalabalık bir site olsun, kızlarla sohbet imkanı olsun e birazda seviyeli bir mekan olsun. Artık bu özelliklere sahip olmayan bir platformda yok gibi, ben uzaktan da olsa izliyorum, herkes iyi hizmet verebilmek için çırpınıyor, istisnaları da var elbette.

Durum böyle olunca tanıtım yazısı olarak neler yazılabilir ki? düşünüyorum farklı bir şeyler de bulamıyorum. Çünkü, www.sohbetche.net sitesi de uzunca bir süredir kullanıcılarına en kaliteli hizmeti kesintisiz 7/24 sunmaktadır. Sohbet odaları farklı isimler ile anılsa da üç aşağı beş yukarı birbirleri ile aynıdır. Burada da aşklar yaşanıyor, arkadaşlıklar kuruluyor, kavgalar ediliyor, yani sistem aynı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.