Sohbet odaları arayanlar

            Whatsapp'ta Paylaþ

İlk sayfaya sohbet odaları kelime  grubu ile  yükselebilmek ileri teknik seo  bilgileri gerektiriyor olsa da bütün sohbet siteleri bıkmazsızın tanıtım yazıları yazmaktadırlar. Bu kelime gurubuna yönelik bir araştırma yaparsanız sizlerde fark edeceksiniz, milyonlarca arama sonucu karşınıza çıkacaktır. Arama motorlarına sohbet yazarak  sohbet edebileceği bir mekan arayan kullanıcılar muhtemelen ilk sayfadaki sonuçlara tıklayıp, giriş yapacaklardır. Ortalama bazda ayda 74 bin kullanıcı bu kelimelerle  arama yapmakta, ve  kendince uygun bulduğu sitelere girip sohbet etmektedir. Sizler tasavvur edin artık yüzlerce sayfa çıkan sonuçlar içerisinde siz olsanız hangi siteye girersiniz, düşünün bir.

Sohbet  arayanlar için bende %100 özgün içerikli bir makale yazıp sistemde var olduğumuzu ve olmaya da devam edeceğimizi bu sektördeki kullanıcılara en azından bir fikir vermek istedim.  Şimdi soru şu; Yazdığım bu yazı acaba kaçıncı sayfa da çıkacak? ne kadar okunacak? kaç kişi beğeni yapıp paylaşacak. Öyle ya, sadece özgün içerikli bir yazı yazıp ilk sayfaya çıkmak da bir mucize. Bu yazının ilk sıralarda çıkabilmesi için çok güzel, özgün ya da çok ilginç olması yetmiyor. Sosyal paylaşım sitelerinde beğenilmesi ve bu yolla tanıtılıp, okunma sayısının artması ile mümkün olma ihtimali çoğalıyor.

Sohbet  arayan katılımcı arkadaşlar, www.Sohbetche.net sitesi sizlere iki yılı aşkın bir süredir 24 saat esasına dayalı sohbet hizmeti vermektedir. Sistemimize kayıtlı katılımcılarla sizlerde tanışıp muhabbet edebilir, bambaşka arkadaşlıkların içerisinde sizlerde yerinizi alabilirsiniz.  Belkide eğlenmenin tadına burada varır, sitemizin müdavimlerinden olabilirsiniz.  Yeni anlayışların farkındalıklarını sizlerde burada yaşayabilir, “ya burası ne hoş bir yermiş” diyebilirsiniz. Sitemize giriş yapan katılımcı arkadaşların sohbet içerisinde, kanal genelinde ki yazışmaları TC. yasaları çerçevesine uygun olup, argo yazışmalar yapanlar anında sistem dışına atılmaktadır. Sizlerde bu anlayış içerisinde iseniz aradığınız mekanı bulmuşunuz demektir.

One Comment

  1. ben murat mersinden bayan kuaforuyum yas 24
    mersinli bayanlardan arama ve mesaj bekliyorum
    yanlız bayanlar cagrıya cevap yok 05064942008

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.