Sohbet markası

            Whatsapp'ta Paylaþ

Sohbet markası, sohbet marka olur mu? Sohbet sitesi reklamı,  sohbet sucuk reklamı, Marka sohbet.

Sohbet sitesi sahibi olarak böyle bir reklam işi ya da bir ürüne sohbet markası koymak aklımın ucuna bile gelmemişti. Ama bu sohbet reklamını görünce önce şok oldum, sonra da sevindim. Bu reklam bildiğiniz chat sitesi reklamı falan değil, bambaşka bir ürün için kullanılmış marka. Bu gün TV izlerken gördüm “Sohbet Sucuğu” evet bir sucuk markası olmuş sohbet. Reklamın ana fikri, gelin birlikte sohbet ederek sucuk yiyelim, ya da ben öyle algıladım.

Sohbet reklamı

Sohbet reklamı

Güzel de olmuş, ben beğendim reklamı. Ama, sucuğa sohbet markası biraz ilginç olmuş tabi ki.

Özyörem Sohbet Sucuk, tam adı sanırım bu. Hani çok farklı bir kulvarda da olduğu için tam markasını da yazayım dedim. Malum bu eğer bir sohbet sitesi olsa, rakibimiz olduğu için tabi ki de tam adres yazmazdım. Zaten ürün ambalaj resmini de sizlerle paylaştım. Ben de Özyörem Sohbet Sucuk markasına yarın bir bakacağım, bulursam markette alıp bir deneme yapacağım.

Bu vesile ile hem bu sucuk markasını tanıtmış oldum, hem de içinde sohbet kelimesi geçtiği için bir nebze de olsa sitemize faydası olur diye düşünerek bu yazıyı yazdım. Ne kadar okunur, okuyucu yazıyı beğenir mi ya da sucuğu alır da yer mi bilemiyorum. Onu yakında anlarız sanırım. Konuya yazılacak yorum sayısından biraz olsun fikir sahibi olabiliriz, diye düşünüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.