Sohbet köşkü

            Whatsapp'ta Paylaþ

Güzel bir çalışma yapmışlar sohbet köşkü diye bir topluluk kurmuşlar, emeklerine sağlık. Bir çok beğeneni var, bende beğendim. Ben de bir sohbet sitesi sahibi olarak seviyeli sohbet ortamı oluşturdum, inşallah sohbet köşkü olarak bizim sitemizi de beğenirler. Güzel fikirler her zaman güzel işlere de vesile olmuştur. Az önce biraz araştırdım, aylık arama hacmi de 800 rakamına yaklaşmış.

Eski bir şarkı vardı,burukça hep birlikte söylerdik, hüzünlü, bir o kadar da neşeli geçerdi  bizim yayla evinde ki , tahtadan yapılma o köşkte.   Orada yazları oturur saatlerce sohbet ederiz. Aslında bakıma da ihtiyacı var, yaz sonu bir el atmam gerekir. Bende oranın adını sohbet köşkü koyarım, hatta bir çam ağacına da “sohbet köşkü” yazarım kömür ile.  Misafirimiz çok olur, yabancı da değiller, biraz güler eğleniriz. Zaten yıkılmaya da yüz tutmuş ya espirisi olur, güleriz biraz. Orada amcaoğullarım falan var, eğlence bol olur. Her sene o köşkte toplanır, bir araya gelir gırgır şamata yaparız, bundan sonra daha da farklı olacak gibi, yaşlanıyoruz yavaşdan yavaşdan.

Sohbet köşkü vesilesi ile biraz da sitemi tanıtmadan edemeyeceğim. Arkadaşlar sohbetche.net sitesi seviyeli bir ortamdır,  gülüp, eğlenmenin, geyik yapmanın adresidir. Üyelik falan gibi saçma sapan uygulamaları da  yoktur. Sağ taraftaki sohbet girişinden sohbet odamıza katılabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.