Sohbet konuları

            Whatsapp'ta Paylaþ

Sizlerle bu gün farklı bir konu paylaşacağım, sohbet sitesi için yazılabilecek konular ve konu başlıkları neler olmalı, arama hacimleri nasıl? gibi bilgileri sizlere sunacağım. Sohbet sitesi olanlar ve sitelerini hedef kelimede üst sıralara taşımak isteyenler için faydalı olabileceğini düşündüğüm konular. Arkadaşlar sizlere daha önceki yazılarımda çokça bahsetmiştim Anahtar kelime planlayıcı kullanın, çok faydasını görürsünüz demiştim. Ayrıca Google anyltics de muhakkak kullanmalısınız ki siteniz nereye gidiyor görmelisiniz.

Bir çok sohbet sitesi sahibi sohbet kelimesine yönelik yazılar yazar, hatta abarttıkça da abartırlar. Önce il isimleri ile örneğin İstanbul sohbet gibi. Sonra iller biter ilçe isimleri, hatta son günlerde gözlemliyorum neredeyse mahalle isimleri bile konu başlığı yapılmış ve makaleye benzer bir şeyler yazılmış.  Ben de daha önceleri bilmiyordum, çok hata da yaptım ama, sanırım biraz da olsa kendimi geliştirdim, en azından öyle düşünüyorum. Bu işi çok iyi bilen birisi değilim ancak, bu şekilde de kesinlikle bir yere varılmayacağını biliyorum. İşte bu yüzden sizlere sohbet konuları içerikleri için anahtar kelime planlayıcıyı öneriyorum. Az bir araştırma ile bu konuya sizde vakıf olabilirsiniz.

Aşağıda anahtar kelime planlayıcının bir resmini çektim, sizlere verdim ama, biraz küçük olmuş, en azından fikir edinebilirsiniz. Anahtar kelime planlayıcıya sohbet konuları yazdığınızda şöyle bir grafik çıkıyor.

Sevgiliyle sohbet konuları  110 düşük

Sohbet konuları bulma           90 düşük

Dini sohbet konuları              560 düşük

Kızla sohbet konuları             140 düşük

Bu grafik böylece uzayıp gidiyor ve burada ki rakamlar ortalama aylık aranma hacmi, düşük yazılan yer ise rekabeti düşük üstünde çalışılabilir olarak da yorumlanabilen grafiklerdir. Yazımı bitirmeden önce şunu da belirtmek isterim ki, henüz bende sohbet kelimesinde bir ilerleme sağlayamadım. Ama doğru yolda olduğumu düşünerek, bu şekilde sohbet konuları ekleyerek sitemi güncelliyorum. kelime planlayıcı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.