Sohbet hattı

            Whatsapp'ta Paylaþ

canlıGelişen teknoloji insanların zaman kavramını çok farklı bir hale getirdi. Bir çok kolaylıkları beraberinde getirse de, insanların yoğun iş hayatı dolayısıyla kendilerine çok az zaman ayırabilmelerini de beraberinde getirdi. Sohbet edebilecek arkadaşı bulsalar ona ayıracak zamanı bulamıyorlar. İnternetin yayılmasıyla birlikte yeni bir akım başladı. Sohbet hatları vasıtası ile yeni bir eğlence kavramı gelişti. Artık cep telefonundan sohbet dönemleri başladı. Sevgilisiyle, arkadaşıyla, annesiyle aklınıza gelen herkesle günün her saati konuşabiliyor sohbet edebiliyorsunuz.

Canlı sohbet hatları reklamlarını da sanırım bilmeyen ya da görmeyen yoktur. Tv’lerde, gazetelerde, sosyal paylaşım sitelerinde sıkça karşınıza çıkan reklamlar. Bunlar da kendi aralarında kategorilere ayrılmışlar, cinsel sohbet hatları yoğunlukta olmak üzere, sırdaş hatlar, İslami sohbet hatları, vb gibi bir çok siteler açılmıştır ve açılmaya da devam etmektedir.

Bir çoğu kazanç için yapılsa da, topluma faydalı sistemler de mevcuttur. Dünya genelinde yaygınlaşmış olan bu sosyal ağlar faydaları ve zararları ile her gün gündem oluşturmaktadır. Alan memnun satan memnun, evet aynen de öyle. Özellikle cinsel içerikli sohbet hatları çok hızlı bir şekilde çoğalmaktadır. Reklamına bakıp, “ya bunları da arayan var mıdır” derseniz? var ki her gün yeni bir site açılıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*