Sohbet girişi

            Whatsapp'ta Paylaþ

Sohbet girişiTürkiye’nin en kaliteli chat sitesi olarak sohbet girişi hakkında biraz bilgi vermek istedim.  Elbette ki bilenler çok, zorda değil ama, bilmeyenlerde vardır diye düşündüm.  En kısa anlatımla bir sohbet sitesine girdiğinizde ilk önce web ana sayfa ya da alt sayfalardan birisine girersiniz. Muhtemelen %99 alt sayfanın hemen yanında bir sohbet giriş banneri vardır. Zaten üstünde de yazar. Eğer ana sayfaya girmişseniz yine sağda bir banner görürsünüz ayrıca ana sayfanın üstünde de sohbet ya da chat yazar bunlardan herhangi birisine tıkladığınızda girişin ilk bölümünü yapmış olursunuz.

Jawa ile bağlan seçeneği çıkarsa mutlak suretle bilgisayarınıza jawa programı indirmeniz gerekmektedir. Çok uzun olmasa da sanırım bir 30 saniye bekletir sonra giriş yapabilirsiniz. İkinci şık olarak Light giriş vardır. Bu buton karşınıza çıktığında herhangi bir kullanıcı adı yazıp giriş yapabilirsiniz. Bu giriş de 10 saniye gibi bir zaman alır. Eschat gibi sürümlerde aşağı yukarı aynıdır.

Son yıllarda chat yapabilmek için farklı programlar çıkmıştır. mİRC scriptlere alternatif girişler yapılmış olsa da hiç birisi onun yerini tutmamıştır. Fakat, masa üstüne indirilmeyen programlar bazı kullanıcıların işine gelmektedir. Ortak kullanılan bilgisayarlar için ideal bir chat yöntemidir.

One Comment

  1. ben murat mersinden bayan kuaforuyum yas 24
    mersinli bayanlardan arama ve mesaj bekliyorum
    yanlız bayanlar cagrıya cevap yok 05064942008

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*