Sohbet araştırması

            Whatsapp'ta Paylaþ
Cep telefonuyla Sohbet eden kızlar

Cep telefonuyla Sohbet eden kızlar

Sohbet sitesi sahibi olarak sürekli olmasa da sitemi üst sıralara çıkarabilmek adına araştırmalar yapmaktayım. Bu günkü gözlemlediğim şu; 1. sayfadaki chat sitelerinde katogori olarak hiç sohbet, sohbet odaları ya da buna benzer bir katagori göremedim.

Forumlarda ya da buna benzer konuların paylaşıldığı ortamlarda bu konu hakkında her hangi bir yazı veya makaleye de rastlamadım. Mesela mİRC kelimesini taratırsanız  1.sayfada çıkan sitelerde bu katagorileri muhakkak görebilirsiniz. IRC kodları mİRC komutları gibi bir çok katagori var. Ancak, sohbet sitelerinde böyle bir durum söz konusu değil. Acaba ben yanlış mı araştırıyorum falan diye iki üç kez de baktım yok. Hadi gözden kaçırdığım bir tane ya da iki tane site olsun.

Durum böyle olunca acaba bizim katagorilerimiz de hatamı var diye düşünmeye başladım. Öyle ya, google bu, belirli bir krıter üzerine herhangi bir açıklaması yok. Var olan açıklamalarsa detaylı değil. Bazen rastlıyorum sohbet sitesinin biri çıkmış 1. sayfaya. Katagorilerinde de sohbet, sohbet odaları var, fakat bu sitelerde çok çabuk geri sıralara düşüyor. Bence, sanki bu katagori işinde bir sıkıntı var gibi. Biraz daha araştıracam, bu konu hakkında detaylı bir malumat bulabilirsem sizlerle paylaşacağım. Bu arada sitemizin reklamını da yapmadan yazımı bitirmeyeceğim. Sohbetche.net, kaliteli insanların buluştuğu bedava sohbet imkanı sunan bir platformdur. Yolunuz düşerse bir gün tanışalım isterim, saygılarımla.

One Comment

  1. ben murat mersinden bayan kuaforuyum yas 24
    mersinli bayanlardan arama ve mesaj bekliyorum
    yanlız bayanlar cagrıya cevap yok 05064942008

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.