Sivas sohbet

            Whatsapp'ta Paylaþ

Bu sabah sistemde bir şeyin eksik olduğunu fark ettim, Sivas Sohbet başlığında ki daha önce yazılmış olan tanıtıcı reklam yazımız yoktu. Sanırım bir ara alt yapı çalışmaları yaparken silinmiş olmalı. Sivas Chat Yiğido kardeşlerimizin yıllardır uğradığı bir mekan, yani sitemizde #Sivas sohbet kanalı var fakat, tanıtım yazısı yok. İlginç bir durum oluşmuş, o yüzden hemen bir bir tanıtım yapmak istedim. Öyle ya, insanlar nereden, nasıl bulacak da sohbet edip arkadaşlık kurabilecekler.

Sitemiz bünyesinde oluşturulan iller bazında ki sohbet odaları katılımcı arkadaşlara kendi şehirlerinden arkadaş bulma fırsatı sağlamaktadır. Global kanallarımız harici oluşturduğumuz bu odalarda sistem olarak aynı kurallar geçerli olup, tek fark olarak kanal founderlerinin o şehirden biri olmasıdır. Yani #Sivas sohbet kanalının en yetkili kişisinin Sivas’lı bir arkadaş olması tercih edilmektedir. Bu olay diğer illerimiz için açılan sohbet kanalları için de geçerlidir.  Burada ki amacımız aslında sadece katılımcı arkadaşların istek ve önerileri üzerine bu şekile gelmiştir.  Sanırım böyle olması da yine bu kanallarda ki ziyaretçilerin işlerini daha da kolaylaştırmaktadır.  Elbette ki şehirlerin ilçeleri var, büyük mahalleleri, köyleri birazda bilmek gerekiyor. yani kısacası kullanıcıya kolaylıklar sağlamak için bu yöntem tercih edilmiştir.

Yaklaşık üç yılı aşan bir zaman süresinde sitemizin katılımcı sayısı hayli yükselmiştir. WWW. Sohbetche.net sitesi kullanıcılarına seviyeli sohbet imkanı sunmaktadır. Kesintisiz hizmet anlayışı ile 24 saat online destek departmanımız sohbet odalarındaki genel gidişata olumsuzluklar esnasında müdahale etmektedir.  Katılımcılarımızdan üyelik, aidat ve bunlara benzer hiç bir ücret talep etmeden hizmetlerimize devam etmekteyiz. Eğer sizlerde kendi şehrinizden bir dost, bir arkadaş, bir sevgili arıyor iseniz sağ tarafta bulunan sohbet giriş reklam butonu yardımıyla anında sistemde yerinizi alabilirsiniz.

One Comment

  1. ben murat mersinden bayan kuaforuyum yas 24
    mersinli bayanlardan arama ve mesaj bekliyorum
    yanlız bayanlar cagrıya cevap yok 05064942008

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.