Seviyeli sohbet kanalları

            Whatsapp'ta Paylaþ

Merhaba arkadaşlar, bu akşam sizlere seviyeli sohbet kanalları ne demektir?  ve bu aramayı yapan İnternet kullanıcıları nasıl bir ortam istemektedir?  konularından bahsedeceğim. Son yıllarda chat ya da diğer tabir ile sohbet sitelerinde sıkıntılar bir hayli çoğaldı. Bir sohbet sitesi kurmak, bu siteyi üst sayfalara çıkarmak ve katılımcı sağlayıp güzel bir ortam oluşturabilmek inanın çok ama çok zor. İmkansıza yakın desem de aslında hiç de abartı da değil. Harcanan paralar bir tarafta dursun, bir de verilen onca emek hiç de yabana atılmayacak bir şey.

Özellikle seviyeli bir sohbet platformu oluşturmak diğerlerine nazaran çok daha zordur. Malum argo yazışmalar, olmayacak kullanıcı isimleri, hak ve adalet duygusu ve de düşünün bu olguların içerisinde seviyeli sohbet odaları  açıp, dengeli bir şekilde bunu yürütmek. İki tane densiz çıkıyor, iki program indiriyor, haydi ben lamerim size kök söktüreceğim diyor ve bin bir emekle oluşturulan bu sitelere ciddi zararlar verebiliyorlar. Elbette burada sohbet eden katılımcılar da bu işlerden rahatsız oluyor, olmakta da haklılar.

Bir de şöyle bir şey var, seviyeli sohbet sitesi arayanlar, zaten günün getirdiği zorluklardan bıkmış insanlar. İnternet de arama çubuğuna “sohbet” yazıyor, ve karşısına çıkan ilk sitelerden birisine giriş yapıyor. Bir de ne görsün! iğrenç denilebilecek kullanıcı isimleri, kanal genelinde yazılan argo içerikli yazılar ve hemen o siteden çıkıyor. Bu kullanıcının aklına şu geliyor, ben arama çubuğuna sadece “sohbet” ya da “chat” yazdım mı karşıma bu siteler çıkıyor. O zaman ben de “seviyeli sohbet” ya da “seviyeli sohbet” yazayım ve bu sitelerde sohbet edeyim, düşüncesi ile hareket etmeye başlıyor.

Arkadaşlar yazımın sonuna geldim sayılır. Eğer ki düşünceniz seviyeli bir ortamda sohbet etmek, eğlenmek, vakit geçirmekse sohbetche.net katılımcılarına en iyi hizmeti vermektedir. Sitemizde erotik içerik, argo yazışmalar ya da bunlara benzer hiç bir olguya rastlayamazsınız. Türk aile yapısına uygun sohbet hizmeti, örf ve adetlerimize değer veren bir platformuz. Sitemize giriş yapmak için sağ taraftaki sohbet giriş butonunu yardımıyla geçiş yapabilirsiniz.

2 Comments

  1. ben murat mersinden bayan kuaforuyum yas 24
    mersinli bayanlardan arama ve mesaj bekliyorum
    yanlız bayanlar cagrıya cevap yok 05064942008

  2. Seviyeli sohbet her yerde bulunan bir şey değil maalesef.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.