Sarıyer chat

            Whatsapp'ta Paylaþ

Şarkılara nağme olmuş Sarıyer, “kız sen İstanbul’un neresindensin, Ortaköy’den mi, Sarıyer’den mi” Sarıyer sohbet isminde sohbet edebileceğiniz seviyeli bir kanal açmış bulunmaktayız. Sisteme giriş yaptıktan sonra #Sarıyer yazarak sisteme dahil olabilirsiniz. Daha önce İstanbul chat başlıklı yazımızda İstanbul için ilçeler bazında kanal açmadığımızı belirtmiştim. Ancak şartların değişmesi neticesinde Sarıyer’liler için bir sohbet odası oluşturmak zorunda kaldık.

Herkesin de bildiği üzere İstanbul büyük bir metropol. Bırakın İstanbul’un nüfusunu küçük bir ilçesinin bile nüfusu bir çok ilden fazla. Taşı toprağı altın diyorlar ya demek ki haklı bunu diyenler. Giden orada kalmak istiyor, orada yaşamak istiyor. Biz Anadolu’dan baktığımız kadarı ile yaşanmaz bir şehir. Trafik sorunu hayat pahalılığı ve daha bir çok sıkıntı.  En azından TV’de duyduklarımız böyle. Ama gel gör ki, demek ki herkes halinden memnun. Olmasa orada yaşamak istemez, döner memleketine diye düşünüyorum ben.

Sarıyer’den sitemize katılan, chat yapıp biraz vakit geçirmek isteyenler için oluşturulmuş sohbet odalarımıza sizleri de bekleriz. Platformumuz da yeni arkadaşlar edinebilir belki de yeni aşklara merhaba diyebilirsiniz. Ayrıca sitemizde oluşturulan bilgi kaynağından faydalanabilir, paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*