Rüyamda kırmızı iri kiraz gördüm

           

Rüyada kiraz görmek , güzeldir hayra yorulur. istenilen mutluluğa kavuşmaya murada ermeye delalet eder. Rüyasında kiraz gören kişi eşi ve çocuklarıyla birlikte feraha erer huzura kavuşur.Maddi açıdan sıkıntıları gider ve mal varlığında artış olacağının sembolüdür

Rüyadaki kiraz  olumsuz yönde ise, korktuğundan emin olmaya ve rüyayı gören kişiye karışık bir takım problemlerle karşılaşacağını işaret eder.

Bu rüya sabrın sonu selamettir demek gibi aynı anlama gelmektedir çünkü rüya sahibi emeklerinin ,çabalarının karşılığı fazlasıyla alacaktır belki biraz cefa çekecektir lakin sefasınıda sürecektir buna delalet  eder.

Rüyada kiraz görmek , tam umudunu kesmişken yüzünüzün güleceğine , bekleyişte olanların beklediğine kavuşacağına ve daha güzel mevkilere ,iyi insanlar tarafından yardım alarak ulaştığı iyiliğe yorulur.

Rüyadaki kiraz, sağlığa, kazanca , neşe ve sevince işaret etmekle beraber çok kolay şekilde zahmetsizce fayda göreceğinize delalet eder.Helal rızka bol kazanca sıhhat ve afiyet dolu bir  hayata delalet eder.İyiliğinizden dolayı insanların takdirini kazanacağınıza ve müjdeli haberlere delildir.

Rüyada kiraz  görmek yaptığınız iyiliklerin size fazlasıyla geri döneceğinin habercisidir…


 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.