Rüyada Ayakkabı görmek

Rüyada Ayakkabı görmek

Rüyamda Ayakkabı Gördüm Yorumları

İslami kaynakların bir kısmı rüyada ayakkabı görmek yorumlarında, yeni bir eş, ev işlerinde yardımcı biri ve kudret, güç olarak yorumlanmaktadır. Genel anlamda ise; yaşantınızda farklılıkların olacağı, önünüze çıkacak uzun yolların aşılacağına ve bulunduğunuz yaşam standartlarından bir kaç kademe daha yukarı çıkacağınıza işaret edilir. Rüyada ayakkabı görmek tek başına bu şekilde yorumlara yorulsa da, Görülen ayakkabının rengi, giyilişi, eski bir ayakkabı mı gibi detayları da çok farklı   tabirlerle ifade edilmektedir. Ayağa giyilen bir çift ayakkabı çok rahat olduysa zenginliğe, mutluluğa, eğer ayakkabı ayağı sıktıysa sıkıntılı günlerin habercisi olarak da söylenmektedir.

Rüyada Ayakkabı giymek; rüyasında şık ve pahalı bir çift ayakkabı giyen bir kişinin zenginliğe, rahat bir yaşam tarzına kavuşacağı ve güç, iktidar sahibi olacağına yorumlayanlar azımsanamayacak kadar çoktur. Yaptığı işte yeni atılımlar yapacak ve bu atılımlar sayesinde ekonomik olarak istediği standartların üstüne çıkabileceği söylenebilir. Kaynakların %90  oranındaki bölümü rüyada ayakkabı giyen kimsenin çok başarılı olacağını söylüyor. %10 kadar kesim ise sıkıntılı günlere, dar yollara girileceği anlamında yorumlarda bulunuyor.

Rüyada eski ayakkabı giymek;  Normal yaşantının devam edeceği, rutin gidişat da bir değişiklik olmayacağına yorumlanmaktadır. Bir çift eski ayakkabı görmenin huzurlu ama madden sıkıntılı günlerin de habercisi olarak farklı kaynaklarda tabir edilmektedir. İslami rüya  tabiri yapan bir kitap ta ise, böyle bir düş gören kimsenin madden ve manen çok rahat edeceği, gönül yolunun açılacağı söylenmektedir.

Rüyada ipli ayakkabı almak; İpli ayakkabı sıkıntıyı işaret eder, parasal sıkıntılarınızın olabiileceği ve iktisat yapmanız gereken bir döneme girebileceğinize yorumlanır. Tasarruf ederek hayalini kurduğunuz bir taşınmazın sahibi olabileceğiniz anlamına da gelmektedir. İslami rüya tabircileri ipli ayakkabı olsun normal kundura olsun, böyle rüyaların sıkıntılı günlerin habercisi olarak açıklamaktadır.

İpli sarı ayakkabı zenginliği, siyah yokluğu, kırmızı bereket ve ferah olarak da açıklama yapanlar vardır.

Rüyada başkasına ayakkabı giydirmek; Bir işe gireceğiniz anlamına gelirken bu yeni işte çok sıkıntılar çekebileceğiniz anlamı da çıkartılabilir. Bir kaç farklı kaynakta ise, yeni bir izdivaç hebercisi, mutsuz bir evlilik hayatı olarak da açıklanır. Eldeki servetin kaybolacağı ve yaşamını artık çalışarak, hizmet ederek geçireceği de farklı kaynaklarca açıklanmıştır.

Rüyada beyaz ayakkabı almak; Bu rüyayı gören kişi bekar genç bir kız ise, sevdiğiyle evleneceğine, gören erkek ise, kendisini gezdirebilecek araç ya da bir at alacağı olarak yorumlanır. Beyaz ayakkabı giyen bir bayan ise çok yakın bir akrabasının evliliği, nişanı ya da sünnet düğünü olarak yorumlayanlar çoğunluktadır. İslami rüya tabircileri ise, rüyasında beyaz ayakkabı alan ya da giyen kişinin, muradının olacağı, varsa bir adağının hemen alınıp kesilmesi gerektiği manasını da belirtmektedirler.

Rüyada ayakkabı satmak; Maddi sıkıtılar içerisine gireceğinizi gösterirken, çok az da olsa bir kaç kaynak ta ticari bir faaliyet içerisine girip, başarısızlık karşısında miras kalan mallar da dahil her şeyinizi satışa çıkarabileceğinize yorumlanır. İslami kaynaklar da bu rüya hakkında olumlu açıklamalar yapmamış ve bu yönde söylemlerde bulunmuşlardır.

Rüyada ayakkabı giymek istatistikleri; Araştırmalarım sonucunda yüzdesele değerlerle ifade etmek gerekirse, Rüyada ayakkabı görmek %68 oranında hayırlara vesile olmayan sonuçları içerirken rüya tabircilerinin %32’lik bir bölümü bu tür rüyaları hayra yorumlamaktadırlar.  Google arama çubuğuna ayda ortalama 33.100 kişi böyle bir rüyanın sorgusunu yapıyor. Arama çubuğuna bu kelimeleri yazdığınızda ise tam tamına 448.000 sonuç çıkıyor ve siz bu sonuçlar arasından sadece ilk beş sayfadaki sitelerden birinin ya da bir kaçının yorumlarını okuyorsunuz. Aslında da doğrusunu yapıyorsunuz çünkü aşağı yukarı cevaplar bir birine çok yakın, farklılık gösteren bir açıklayıcı metin bulmak çok  zor.

 

 

Yazar: HAKANIM

Görüntüleme: 58 defa

Kategori: Rüya Tabirleri

Yayınlanma Tarihi: 25 Kasım 2015

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.