Rap cHat

            Whatsapp'ta Paylaþ

Az önce bir yazı okudum Rap sohbet adı altında (az farklı bir başlık) gülünç bile değildi, sadece biraz üzüldüm. Daha önceki yazılarımda sizlere bahsetmiştim, Sohbet siteleri kullanıcı kazanmak adına çok farklı yöntemler izliyorlar diye bir makale de paylaşmıştım. Yine o yazılara benzer bir tanıtım yazısı okudum. Yazıda ” ünlü rapçi kızlar ve erkeklerle sohbet etme imkanı sunuyoruz” diyorlardı. Artık siz nasıl bir düşünceye varırsınız bilemem. Ama ben şahsen inanmadım, sazan gibi girip essahlımı bu diye bakmadım bile.

İşin daha ilginç yanı, google ye şöyle akıllı botları var, insan zekasına çok benziyor falan gibi internette bir çok yazı okudum. Ama araştırmalarım sonucu üst sıralardaki sitelere bakıyorum bir çoğu aslı astarı olmayan yazılar ve içeriklerle hedef noktalarına çok yaklaşmışlar. Bu konu hakkında öyle ilginç şeyler gördüm ki, mesala bir sitede Angelina Joly’in resmi var ve altında da şöyle yazıyordu ” Arzu ile sohbet etmek istiyorsan giriş yap”  Merak ediyorum, bu trajı komik hadiseler ne zaman sona erecek. Öyle ya arama botları çok zeki, muhakkak bir gün doğruyu ve yanlışı ayırt edebilecek düzeye geleceklerdir, diye düşünüyorum.

www.sohbetche.net sitesinin böyle büyülü işleri hiç olmadı. Biz sadece katılımcı dostlarla geyik muhabbetleri yapıyor, eğleniyoruz. Öyle ünlü kişiler de sitemizde yok malesef. Sıradan halk insanlarıyız. İçimizde öyle biri varsa bile oda bizlere uymuş sohbetini yapıyordur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.