Pembe panjur Chat

            Whatsapp'ta Paylaþ

Pembe panjur, bilimsel analizlerle eşleştirme yaptığını iddia eden,  iddiasını büyük bütçelerle reklamlar yaparak üye toplamaya çalışan bir sohbet sitesidir. Üyelik esnasında bilimsel karekter analizi yaparak birbirine en uygun çifti saptamayı sağlamaya çalışmaktadır.

İnternetteki sohbet platformlarının pek birbirinden farkı olmasa da pembe panjur bu konuda farklı bir site olduğunu idda etmektedir. Chat siteleri,  kullanıcı kazanmak adına kendilerine farklı misyonlar bulmaktadırlar. Evlendirme siteleri oldukça yaygın bir hale geldiği için, tabi ki karekter analizi, gizlilik politikası gibi  değerlere önem vermekte ve bu analizlere göre eşleştirme yapmaktadırlar.

Sosyal ağlarda binlerce kullanıcılarının olduğunu da reklamlarında sıkça kullanmaktadırlar. Elbette ki  bu sitelerde Chat yaparak tanışıp evlenen insanlarda olmuş ve olacaktır da. Konuyu biraz daha ileri taşırsak sohbet ve chat kelimelerinin googlede neden rekabet içerdiğini anlamamızda zor olmasa gerek. Ben siteye üye olmadım fakat olanlardan da oldukça iyi eleştiriler duydum. Eğer sizde ciddi arkadaşlıklar düşünüyorsanız, neden olmasın bir deneyin. Dünya genelinde ve Türkiye’de bir çok chat sitesi var, hepsi de en iyisi biziz diyor. Cinsel içerikli siteler hariç bence bir çoğuda ciddi çalışmalar yapmaktadırlar.

One Comment

  1. Slm benim ismim ceyilan kendime citi bir iliski ariyorum lutfen citi olanlar telime ulasin telim 00491632999074 00491632999074.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.