O Ses Türkiye kimler elendi 11 Şubat Çarşamba

O Ses Türkiye çeyrek finalde kimler elendi. 11 Şubat 2015 Çarşamba duello sonuçları ve O Sesden elenen isimler an itibarı ile bu sayfadan yayınlanacak.   İlk Turda ilk elenen isim Hasan Şahinsoy oldu. O Ses Türkiye’den kim elendi sorusunun cevabını en hızlı bir şekilde bu sayfadan öğrenebileceksiniz. Çeyrek finalde 12 yarışmacı penformans sergileyecek ve 4 kişi bu akşam yarışmadan gidecek, Toplamda 8 yarışmacı kalacak ve finallere bu yarışmacılar ile devam edilecek.

Acun Ilıcalı
Acun Ilıcalı

O Ses Türkiye‘de çeyrek final heyecanın da bu akşam  elemeler canlı olarak yine TV8’de kendi kanalında ve aynı saatinde yayınlanıyor.  Kimler yarışmaya veda edecek noter  onaylı izleyici oyları ile belirlenecek. Dün gece yapılan elemeler de Seçil, Anıl, Cihan ve Serkan yarışmaya veda etti. Rap müzikseverlerin favorisi Zeo ise gurup 1. si olarak bu gece yapılacak çeyrek finale katılma şansını yakaladı.

İlk olarak Gökhan ve gurubu sahneye çıktı ve güzel bir bektaşi üflemesi söylediler. Daha sonra Ebru Gündeş ve gurubu “bak içime gör beni” adlı türküyü seslendirdiler.

Çeyrek finalde üçerli guruplar halinde duellolar yapılacak ve her guruptan bir kişi elenecek.  Üçerli guruplar şarkılarını seslendirdikten sonra o gurup  1. olan ve 2. olan yarışmacının ismini ve  ayrıca yarışmaya veda edecek ismi canlı anlatım yaparak bu sayfadan an ve an itibarı ile sizlere bildireceğiz. Toplamda elenecek 4 kişinin ismi ise gece 12:00-01:00 yayının ortalama bitiş saatinde yine bu sayfadan öğrenebileceksiniz.

Gökhan’ın gurubundan Emrah ve Kaya Aslantepe, Ebru Gündeş’in takımından Hasan Şahinsoy ilk gurupta sahne alacak. Kaya “Şafak türküsü” adlı şarkıyı seslendirdi. Şimdi Emrah sahnede “gel gör beni aşk neyledi” adlı türküyü söylüyor. Hasan Şahinsoy sahneye çıktı ve “bu kadeh senin şerefine emmoğlu” adlı şarkıyı seslendiriyor.

SMS oylaması sonuçlarına göre 1. turun 1. si  Emrah Güllü , 2. si Kaya Aslantepe oldu ve ilk turda elenen isim  Hasan Şahinsoy oldu.

2. Turda en çok oyu alan yarışmacı Zeo Jawett oldu. Ayrıca babası için yazmış olduğu parçayı seslendirirken Özellikle Hadise duygulu anlar yaşadı.

Reklam arasından sonra sonuçları vermeye devam edeceğiz.

2. turun 2. si  Muhammet vanal oldu ve finale kaldı. çeyrek finalde 2. elenen isim ise Anıl oldu.

3. turda 1. olan Ellur Hüseyinov ve 2. olan Sarper finallere çıktılar ve Ceyda O sese veda etti.

4. tur yani son turun 1. si Osman Vahit Özdal oldu ve canlı yayın finaline devam edecek. 2. olan ise Sahil Ekmekçi oldu. Yana Salamon’da elendi.

O Ses Türkiye’de çeyrek final gecesinde elenen isimler, Yana Salamon, Ceyda, Anıl  ve Hasan Şahinsoy oldu. 

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.