O Ses Çocuklar Final 15 Temmuz

           

O Ses çocuklar finali ne zaman? O Ses Çocuklar yarışmasını kim kazanacak? O Ses Çocuklar saat kaçta? O Ses çocuklar finalistleri kim? Kimler finale kaldı? O Ses Çocuklar canlı anlatım.

Star TV de  O Ses çocuklar yarışmasında bu akşam Final olacak. O Ses çocuklar akşam saat 21:00 da yani 9’da başlayacak. Finale kalan 6 yarışmacıdan bir tanesi “O Ses” olarak seçilecek. Bu akşam yine canlı performanslar sergilenecek. Jüri üyeleri Hadise, Murat Boz ve Mustafa Ceceli kendi takımlarından finale kalan yarışmacılar için çok umutlu. O Ses Çocuklar yarışmasında finale kalan isimler ise şunlar; Alvi, Şahin, Selim, Zehra, Ogün ve Umutcan. Benim şahsi favorim Selimkan bu gece yarışmayı 1. olarak bitirecek gibi görülüyor. Geçen akşam elenen yarışmacılar da çok güzel şarkılar söylüyorlardı ama tabi ki bir tane birinci seçilecek.  O da bu akşam yani 15 Temmuz Salı günü saat 21:00 da Star tv ekranlarında belli olacak.

O Ses çocuklar yarışmasını saat 21:00’da canlı anlatım olarak sizlere an ve an yarışma bilgi notları olarak anlatacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.