O Ses Çocuklar 13 Temmuz finali

           

O ses  Çocuklar yarı final sonuçları, o ses sonuçları?, o ses çocuklarda kim elendi? o ses çocuklar yarışması, o ses çocuklarda finale kim kaldı? o ses çocuklar yarı final sonuçları? Finale kimler çıkacak?

O Ses Çocuklar Yarı Final

O Ses Çocuklar Yarı Final

Star Tv’de O ses Çocuklar yarışmasında bu akşam yani, 13 Temmuz pazar akşamı yarı final performansları sergilenecek. Hadise, Murat Boz ve Mustafa Ceceli’nin jüri üyeliğini yaptıkları yarışmada heyecan doruk noktasında olacak. Sesine ve kendine güvenen 8-14 yaş arası çocukların söylediği birbirinden güzel şarkılar bütün Türkiye’yi ekran başına topluyor. O Ses Çocuklar yarışması 13 Temmuz  Pazar akşamı saat 20:00’de başlayacak.   O Ses çocuklar yarışmasının Finali ise 15 Temmuz Salı akşamı yine saat 20:00 da Star TV’den canlı olarak yayınlanacak. Dün akşamki performans elemelerinde Rojdanur ve Emirhan elenmişti. Bu akşam kimler elenecek? O ses çocuklar yarı final yarışmasını sizlere an ve an canlı olarak anlatmaya çalışacağım. Akşam saat sekizde burada sizlerle olacağım canlı olarak yarışmadaki performansları ve elenenleri sizlerle paylaşacağım. 13 Temmuz Salı akşamı finale kalan yarışmacıların kimler olduğunu an itibari ile  sizlere bildirmeye çalışacağım.

Orhan Gencebay’ın “Sen ne dersen de” şarkısıyla açılış yapıldı. Jüri üyesi Hadise çok beğendi. Mustafa, Hilal ve Baran takımı başarılıydı. Elenenler kim olacak, Finale kim kalacak az sonra belli olacak. Mustafa Ceceli karar veremiyor.  Ve Mustafa Aktan’la devam kararı aldı. Baran ve Hilal elendi. Dün akşam ki özetlerden sonra yarışmanın yeni bölümü başlıyor.

Evet an itibari ile O ses Çocuklar 13 Temmuz Pazar akşamı finalleri başladı.

Murat Boz’un takımından Destan “Bir Gün Olacak” şarkısıyla  yarışma başladı. 2. yarışmacı Sıla performans sergiliyor. Ogün “Kal benim için” şarkısını söylüyor. Zehra,  Asya, Erol performans sergilediler.

Ve karar zamanı, Murat Boz takımından kimler elenecek.  Kim finale kalacak?

Murat Boz O Ses Çocuklar’ın finale kalanlarını Ogüncan ve Zehra olarak açıkladı. 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.