Neden sohbet sitesi

            Whatsapp'ta Paylaþ

İnsanlar neden sohbet sitelerini tercih ediyor sorusuna yanıt bulmak çok güç. Bunun nedeni de böyle bir  sohbet anketi yapılsa, uzunca bir süredir bu alemde gezen birisi olarak diyorum ki %70 oranında bir hata payı olur. Çünkü genellikle insanlar sohbet sitesine girme amacını dürüstçe söylemez. Küçük bir kısmı evet ben kız arkadaş arıyorum der. Ya diğerleri, hiç bir bayan da çıkıp “ya ben erkek arkadaş arıyorum” o yüzden sohbet sitesine giriyorum demez. Asla böyle bir cevap bulamazsınız

Chat sitesi insanları bir araya getiren, müzik ortamı sunan, yeni arkadaşlıklar kurulmasına vesile olan yerlerdir. İyi kullanıldığında güzel vakit geçirilebilen yerlerdir. Benim sohbet sitesinde bulunma amacım, reel hayatın sıkıntılarından biraz olsun uzaklaşabilmek, biraz hoşça vakit geçirebilmek. Hasbel kader sohbetche.net sohbet sitesinin de sahibi olarak, kötünün iyisi bir alışkanlık diye uğraşıyor, zaman geçiriyorum. Bu işle iştigal etmemden dolayıda bir çok kimse tanıdım. Yukarıda belirttiğim oran bu nispette verilmiştir.

İnsanlar neden sohbet sitesini tercih ediyor? Facebook ve benzeri bir çok sosyal paylaşım ağı olsa da mİRC gündemdeki yerini hala koruyor ve uzunca bir müddette korumaya devam edecek. Çünkü, mİRC sitelerinde kendinizi gizleyebiliyorsunuz. Gizlenmenin verdiği öz güvenle çok daha rahat sohbet edebiliyor, farklı arkadaşlıklar kurabiliyorsunuz. mİRC sitelerinde yakın akrabadan uzak, sizi hiç kimsenin tanımadığı ve kendinize çok farklı bir profil çizerek sohbet edebilirsiniz. Sohbet sitelerinin tercih edilme nedeninin başında bu etkenler gelmektedir.

 

One Comment

  1. ben murat mersinden bayan kuaforuyum yas 24
    mersinli bayanlardan arama ve mesaj bekliyorum
    yanlız bayanlar cagrıya cevap yok 05064942008

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.