Nazlı Hamarat Yorumları

           
Nazlı Hamarat

Nazlı Hamarat

İşte Benim Stilim TV8’de olanca hızıyla devam ediyor. Nazlı Hamarat fanları ve karşıtları için hazırlamış olduğumuz Nazlı Hamarat Yorum sayfası üyelik gerektirmeden ziyaretçilerin yorumlarına açıldı. Yorum yazarken istenilen tek şey kişilik haklarına saygılı, düzgün bir üslup kullanılmasıdır. Elbette bu yarışmacıyı sevmeyenlerde var ve onlarda yorum yazacaktır ama lütfen kendinize yakışır şekilde yorumlarda bulunun. Nazlı Hamarat’ın zenginliği sosyal medyada son günlerde çokça konuşuluyor ve en son Nur Yerlitaş ve diğer jüri üyelerini bile çileden çıkardı ve dünkü bölümde bu konu gündeme oturdu. Peki Nazlı Hamarat’ın bu tavırları sizce doğru mu? onun zengin olmasının bu yarışmada bir avantajı var mı? ilk sezon yarışmacıları arasın da da buna benzer tartışmalar olmuştu ancak hiç birisi bu boyutlara gelmemişti. Nazlı Hamarat’ın bir albümünün olması onun o işten para kazandığı anlamına gelmez, zaten tanınan birisi de değil. Belki İşte Benim Stilim yarışmasına katılması nedeniyle son zamanlarda insanlar onun adını duymuş ve hatta bir albümü olduğunu da bu sayede öğrenmiştir.

Tüm bunları göz önünde bulundurarak bence yarışmanın favorilerinden birisi olan Nazlı Hamarat için yorumlarda bulunabileceğiz bu sayfa da bütün yarışmacılar için de bu ve buna benzer sayfalar oluşturulmaya devam edilmektedir. İşte Beniz Stilim yarışması için yorum ve görüşlerinizi bu sayfadan birçok sosyal mecraya da anında iletebileceksiniz.

One Comment

  1. internetten para kazanma

    Nazlı hamarat necati şaşmazın herhangi bir şeyi oluyor mu? Programa çıktığında öyle bir söylenti çıktı. Daha sonrasında öyle bir şey yok denildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.