Mynet sohbet

            Whatsapp'ta Paylaþ

Mynet Türkiye’ye cHat odalarında sohbet etmeyi ve onbinlerce kişiyi  bir platformda toplamayı başaran global bir sitedir. İnternetin Türkiye’ye gelmesiyle site hemen hemen herkesin en azından bir bakıp çıktığı yer oldu.  Sohbet sitelerinin ilklerinden olan site daha sonraları kendisini çok geliştirerek arama hacmi en yüksek kelimelerden birisi oldu. Mynet sohbet odaları Türkiye üzerindeki en çok kullanıcı sayısıyla rekor üstüne rekor kırdı.

Günümüzde Mynet,  yine çok kapsamlı olarak faaliyetini sürdürmekte olup, Rus arama motoru Yandexle ortaklık anlaşması imzalayarak gücüne güç katmış oldu. Site haberden oyuna, birçok katagoride kullanıcılarına hizmet vermektedir.Ayrıca sitede, okey, tavla, vb oyunlar online oynanabilmekte olup yeni geliştirilmiş bir sohbet mekanında da chat yapılabilmektedir. Mynet sitesinden sonra bu  domaine benzer bir çok site açılsa da hiç birisi bu kadar popüler olamamıştır.  Profosyenel bir şekilde sürekli kendisini geliştiren sitenin rakibi de Türkiye’de henüz yoktur ve olacak gibi de görünmemektedir.

Mynet kendi başına bir marka olmuştur. Bunu şöylede açıklayabiliriz;  google arama sorgularında bir çok kimse chat ve de sohbet kelimesini trend olarak kabul eder, daha doğrusu bu işi az bilenler diyelim. Biraz profosyonelleşmiş webmastrlar kelimeleri tarattığında şu sonuçla karşılaşır; Mynet en çok aranan kelimedir. Chat ve sohbet kelimeleri ondan sonra gelmektedir.  Demek oluyor ki mynet kelimesi sohbet ve chat kelimesiyle aynı anlama geliyor. Tabi ki  Türkiye  Mynet sohbet  sitesiyle gözünü açtığı için hafızalara kazınmış ve de hiç silinmiyor.

One Comment

  1. Mynet Sohbet konusunu iyi ele almışsınız, Mynet sitesinin sanırım günlük 500.000 ziyaretçisi varmış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.