Muhabbet odaları

            Whatsapp'ta Paylaþ

Sohbet sitelerinde yer alan kanallardır. Sohbet odaları da denmektedir. Bu başlıkta bir tanıtım yazısı yazmayı pek düşünmüyordum, çünkü muhabbet kelimesinin pek de bir yoğunluğu yok. Domaini olan site de  pek umut vaat etmiyor. Ancak, sonuçta işimiz de bu, muhabbet, chat, sohbet. Yine de ben diğer sitelerdeki yazılardan az da olsa değişik bir yaklaşımla konuya yaklaştım ve ona göre bir makale hazırlamaya çalıştım.

Yok aslında birbirimizden farkımız, hepimiz sohbet sitesiyiz. Bu platformlarda müzik, eğlence, gırgır, şamata hep aynıdır. Bizim farkımız sadece şu olabilir. Gerçekten ilkeli bir sistemimiz var. Düzeyli insanların buluştuğu mekanımızda, seviye en üst planda gelmektedir.

Yıllardır süregelen klasikleşmiş text tabanlı yazışmaların nasıl olduğunu hepimiz bilmekteyiz. Biz biraz fark yaratmak istedik ve bunu da başardık sanıyorum. Nasıl? derseniz; web sitemizde biraz sörf  yaparsanız hemen farkı fark edeceksiniz. Biz katılımcı kazanmak adına erotik içerikler, çıplak resimler ya da bunlara benzer içerikler asla kullanmıyoruz. Türk örf ve adetlerine uygun, yeni nesil bir bilgi kaynağı oluşturmaktayız. Sitemizi ziyaret eden insanlar da çoğunlukla bilgi araştırması yapanlardan oluşmaktadır. Sizinde yolunuz düşerse mutlaka bekleriz.

One Comment

  1. ben murat mersinden bayan kuaforuyum yas 24
    mersinli bayanlardan arama ve mesaj bekliyorum
    yanlız bayanlar cagrıya cevap yok 05064942008

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*