Muhabbet nedir

            Whatsapp'ta Paylaþ

Muhabbet kelimesinin anlam sayısı oldukça fazladır. Muhabbet kuşundan tutunda muhabbet bağına geldim bu gece şarkısına kadar gider. Bizim asıl konumuz muhabbet sohbet etmek anlamında olacaktır.  Chat muhabbetlerin den bahsedeceğiz bu yazımızda. Muhabbet hoş sohbet etmek manasına da geldiği için, bizde chat sohbet muhabbetlerinde neler oluyor ondan bahsedeceğiz kısaca.

        Muhabbet edebilmek için dostça, arkadaşça konuşup, sohbet ederek vakit geçirebildiğimiz, sohbet odalarında , şakalar yapılıyor, şiirler okunuyor, müzik dinleniyor günlük hayatın konularından bahsediliyor, Chat yaparken, muhabbet esnasında oldukça ilginç diyaloglarda yaşanıyor tabi ki, espiri li muhabbetler,  kullanıcılarının kendi aralarında geliştirdikleri chat yazışmalarıyla hayli komik sahneleri de yaratıyor. Bu konuşmalar esnasında elbetteki tatsızlıklarda çıkabiliyor, kavgalar, küsmeler reel hayatta olduğu gibi chat sitelerinde de tabi ki oluyor. Olmasa iyi ama oluyor, yetkili arkadaşlar olaya müdahalede bulunsa da tatsızlık çıkabiliyor.

Muhabbet ederken,  karşı taraftaki insanın kişisel haklarına müdahale etmemek gerekir. Hey şartta sevgi, saygı ortamı içerisinde chat sohbet yapılmalı, muhabbet etmeyi dostça yakınlaşmalara çevirmeyi toplumca öğrenmemiz gerekiyor. Kurulduğu günden beri www.sohbetche.net site yönetimi seviyeli bir sohbet ortamı sağlamaya gayret göstermektedir, bu yüzden seçici olmaya özen göstermektedir.

One Comment

  1. hakanım eline sağlık güzel olmuş bende kanaryaları severim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.