Mobil sohbet

            Whatsapp'ta Paylaþ

Artık devir değişti, gün geçmiyor ki yeni bir teknoloji hayatımıza girmesin. Mobil sohbet başlığında ki bu yazımızda sizlere teknolojik ilerlemenin ne kadar hızlı geliştiğinden biraz bahsetmek istiyorum. Uzunca bir süredir İnternet ortamında sohbet eden birisi olarak sizlere önce şunu belirtmek istiyorum. Sohbet siteleri ile ilk tanıştığım yıllarda herhangi bir sohbet odasına girip de selam yazdığım da  birinin aleyküm selam yazması sanırım bir sigara içme süresi kadar bir zaman alıyordu.  Günler yıllar geçti, İnternet çok hızlı bir şekilde gelişti ve hızlandı. Şimdi bu dediğime sizler belkide güleceksiniz ama, durum böyle idi. İnternetle beraber bilgisayarlarda gelişti, lep top çıktı, tablet çıktı, hele ki cep telefonları oldu birer bilgisayar.

Mobil sohbet ya da mobil chat de diyebiliriz, daha ziyade cep telefonlarıyla yapılan bir aktivite. Telefon üreticileri kendi markalarını yaratarak mobil sohbet uygulaması için oldukça yoğun bütçeli reklamlar yapsalar da Watsap ve buna benzer bir kaç mobil sohbet uygulaması haricindeki uygulamalar pek rağbet görmedi. Fakat, bu programların gelişmesi neticesinde normal sohbet siteleri mobil kullanıcıların katılımıyla katılımcı sayılarını belirli oranlarda artırmışlardır. Özellikle yazışarak sohbet yapmayı sevenler için bu uygulamaya oldukça ilgi gösterilmiştir. Mobil sohbet uygulaması ile sohbet edenlerin tek şikayeti sanırım tuşların ufak olması ve bu nedenle hızlı iletişim kurulamaması, tek handikapıdır. Tabi ki  teknoloji bu hızla ilerledikten sonra çok yakında buna da bir çare bulacaklardır.

Www.sohbetche.net sohbet platformu, web temasını mobil uygulamalara uygun hale getirmiş olup, bu yönde rakip sitelere örnek çalışmalar yapmıştır. Eğer bir cep telefonu ile sitemize bağlanıyorsanız, sistemimiz oto olarak cep telefonunun ekran ayarlarına uygun hale gelecektir. Bu sayede sohbet odalarımıza rahatlıkla bağlanıp, kolaylıkla iletişim kurabilirsiniz. Sizlere en iyi hizmeti vermeyi, bütün yenilikleri yakından takip ederek çok hızlı hayata geçirmeyi ilke etmiş olan yönetim anlayışımızla daima ilklere imza atan sohbetche.net sitesi olmuştur.

One Comment

  1. ben murat mersinden bayan kuaforuyum yas 24
    mersinli bayanlardan arama ve mesaj bekliyorum
    yanlız bayanlar cagrıya cevap yok 05064942008

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.