Mırc chat

            Whatsapp'ta Paylaþ

                                           Mirc bir tutkudur. Facebook, sözde evlilik siteleri ve ya bunlara benzer sitelerin kökünde mirc, ırc tutkusu vardır. Mırc’lar bitti, Irc’lar artık yok olmak üzere denilse de hız kesmeden artarak sohbet platformları açılmaktadır. Bu sadece Türkiye için değil bütün dünyada böyledir. Bir çok kimse facebook’a girse de oyun kanallarına takılsa da mirc tutkusu bambaşka bir şeydir. Muhakkak mırc da geyik yapma ihtiyacı duyulmaktadır. chat sohbet dünyasında mırcın yerinin farklı olduğunu bir çok katılımcı itiraf etmektedir. Mırc sohbet platformları google de ilk sayfaya çıkabilmek için kıyasıya mücadele etmektedirler. Bununda ilk şartı tabi ki aranılacak kelimelerdir. chat sohbet platformları sitelerine bir çok konu yüklemekte olup bir çoğuda kopya et yapıştır yöntemini seçmişlerdir. Özgün yazı olmadıktan sonra bence sadece üvertür çalışmaları olarak kalacaktır onlar. Mırc chat sitelerinin aranılacak kelimeleri, chat, sohbet, çet, mirc, mırc, irc, ırc, ,mırcindir, chatsohbet, çetyap, sohbetet, gibi kelimeler olmalıdır. Site domaininiz buna uygun olmalı aldığınız backlinklerde bu tip sitelerden olmalıdır. Üst sıralara çıkmak hayal gibi görünse de bence olmayacak bir sonuçta değildir. Bunun bir çok yöntemlerini google de arama sonucu bulabilirsiniz. Örnek karşınıza şöyle bir sayfa çıkar  seo ile ilk sayfa garanti, yok öyle bir şey googlede ilk sayfa garantisi diye bir şey olmaz olamaz. Bunun için bir çok kiriter var bunların hepside çok önemlidir. Ben yaklaşık altı aydır web le uğraşmaktayım sadece  PAGERANK 1  değerini layık gördü google.  Buna da şükür deyip yolumuza devam ediyoruz. İlk sayfa garanti, evet size bunu diyene de yazana da pek inanmayın .

                                      mırc chat sabır işidir, gönül işidir. Hiç kazandırmayan bir hobi dir. Tutkudur, tutkularınızdan vazgeçmeyin .

Dikkatinizi belki çekmiştir, ben bu yazıyı neden yazdım, şunun için yazdım arkadaşlar; chat sohbet mırc ırc gibi kelimelerde goog lenin dikkatini çekip,  bu kelimelerde  tıklanıp üst sıralara çıkabilmek için yazdım, inşallah başarılı olurum .

Bu arada eğer sitemizi ziyaret etmek isterseniz alttaki resme tıklayıp giriş yapabilirsiniz. Belkide tanışıp fikir alışverişlerinde bulunabiliriz, saygılar sunarım.


One Comment

  1. Çok dürüst bi chat yazısı olmuş HAKANIM tebrik ederim 😀

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.