Mersin sohbet kanalı

            Whatsapp'ta Paylaþ

Sitemiz bünyesinde Mersin ili ve ilçelerini içine alan #Mersin Sohbet kanalı,  katılımcı arkadaşların istekleri doğrultusunda hizmete açılmıştır. 7/24 online bedava sohbet hizmeti vermektedir. Mersin, Tarsus, Silifke, Anamur, Mut, Taşucu, Kızkalesi ve daha bir çok bölgeden Mersinli hemşehrilerin buluştuğu ciddi bir sohbet kanalıdır.  Sohbetche.net serveri üzerine kurulu iller bazında ki sohbet odalarımızda seviyeli sohbet esas alınmıştır. Ciddi arkadaşlıklar, neşeli muhabbetler ve müzik Mersin Sohbet kanalında.

Sohbet sitesi olarak ilkeli duruşumuzla daima fark yaratan bir düşünce sergiledik. Biz başkalarının yaptıklarını kıstas almıyoruz. Örnek bir site olarak sosyal ağlar içerisinde daima öncü olduk. Irk, din, dil ayrımı, argo içerikli konuşmalar sitemizde kesinlikle yasaktır. Kurallara uymayanlar bedeli ne olursa olsun sistemden uzaklaştırılmaktadırlar.

Mersin’liyseniz, chat yapmak istiyorsanız vede kendi bölgenizden arkadaşlar arıyorsanız tam adresindesiniz. #Mersin Sohbet size çok yakın, yapmanız gereken sadece bir kullanıcı adı ve sisteme giriş yapmak olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.