Kahramanmaraş chat sohbet odaları

            Whatsapp'ta Paylaþ

Sohbet odaları için bir yıl kadar önce yazmış olduğum yaklaşık 80 tane konunun yarısına yakınını sildim, diğer yarısını da sil baştan düzenliyorum. Nedeni ise, benim beğenmediğim bir şeyi başkaları niye beğensin. Resmen saçma sapan yazılardı. Bu nasıl olacak onu da bilmiyorum ama en azından eskisinden iyi olacak diye düşünüyor ve yazıyorum.

Kahramanmaraş, Maraş dondurması ile dünyaya kendisini tanıtmış bir ilimizdir. Ahşap işçiliği de kent de oldukça gelişmiştir. Oymacılık sanatı Maraş’da günümüzde  de süregelmektedir.

Maraş sohbet odası, sitemiz bünyesinde siz değerli katılımcı arkadaşlar için aktif edilmiştir. Dünya ile entegre olup, farklı coğrafyalardan sohbet sitemize katılımlar olmaktadır. Sitemiz seviyeli bir sistemle katılımcı sayısını artırma yolunu seçmiştir. Burada argo içerikli yazışmalar veya buna benzer huzur bozucu konuşmalara asla taviz verilmez.

Bedeva sohbet imkanı sunan platformumuza sizde katılmak isterseniz, eğer mİRC script kullanmıyorsanız jawalı veya jawasız bağlan tuşuyla giriş yapabilirsiniz.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.