Kozan chat

            Whatsapp'ta Paylaþ

Özellikle Kozan’lıların yoğunlukta olduğu chat odalarımızdan birisi de Adana chat‘dir. İmamoğlu, Ceyhan ve yakın çevre ilçelerden katılan katılımcıların her geçen gün artması nedeniyle, sohbet odalarımıza  operatör alımları yapılmaktadır. Yoğun bir rekabetin yaşandığı sosyal paylaşım siteleri içerisinde, ilkelerinden taviz vermeden yoluna devam eden sohbetche.net, ilkeli hizmetlerine devam etmektedir.

Sizlerde kaliteli bir sohbet sitesi arıyorsanız, sitemizde aradığınız bir çok şeyi bulabilirsiniz. Biz sadece chat imkanı sunuyoruz, işimiz katılımcılara iyi vakit geçirtebilmek ve bunun için elimizdeki olanakların hepsini kullanmaya çalışmaktayız. Yok öyle küfürlü konuşmalar, erotik muhabbetler. Espiriyse espiri, muhabbet se muhabbet ama hepsi dozajında olacak. İnsanları kırarak, belirli amaçlara hizmet eden siyasi içerikli yazışmalar falan bizim sitemizde olmaz, izinde vermeyiz. Sitemizde, kullanıcı sayısı artırmak için bu tür içeriklere asla izin verilmemektedir. Sohbet edilecekse örf ve adetlerimize göre, saygı ve sevgi çerçevesi içerisinde edilmelidir.

Dünyanın değişik bölgelerinden sitemize katılan kullanıcılarla beraber, yeni gelen arkadaşları tanıştırmak görevimiz, ancak biz sadece site içerisindeki olabilecek olumsuzluklara müdahale edebiliriz. Katılımcı arkadaşların da operatör arkadaşlara yardımcı olması ve sohbet odalarındaki genel akışı hep birlikte güvenle oluşturmamız gerekmektedir. Bu şartlar dahilinde, sizlerde dilerseniz katılımcı olabilir, müzik dinleyebilir, geyik, şamata, gırgır yapabilirsiniz. Hiç bir ücret ödemeden alttaki kayan resim butonuna tıklayarak sisteme giriş yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.