Kızlarla sohbet

            Whatsapp'ta Paylaþ

 

Kızlarla Sohbet

Kızlarla Sohbet

Sanırım google trendlerindeki yüksek trajlı arama kelime ikilisi budur. Arama çubuğuna kızlarla sohbet ya da kızlarla sohbet etmek istiyorum kelimelerini yazarsanız, abartmıyorum yüzlerce hatta binlerce sayfa önünüze çıkabilir. Bunun tam tersi yani erkeklerle sohbet gibi aramalar ise oldukça azdır. Bu yalnızca Türkiye’de değil dünyanın hemen hemen her yerinde aynı sonuçların çıktığını sosyal medyada sıkca okuyoruz. Durum da böyle olunca, bütün sohbet siteleri bu kelimelere yönelik yazılar yazıp kullanıcı kazanmak için uğraşıyorlar. Tabi ki erotik içerikli siteler bu arayışı daha derinlemesine kullanıyor.

Gerçek hayatta da aslında durum aynı. Erkeklerin bir çoğu bir kız arkadaş bulup onunla sohbet etmek, arkadaşlığını ilerletmek ister. Bunun çeşitli varyasyonları vardır. Kimileri sadece çapkınlık için, kimileri cinsel arayışlar için, kimileri de gerçek aşk yaşamak ve aşık olduğu kızla evlenme hayalleri kurarlar. Sonuçlar daima hesaplara da uymaz.

Sanal dünya da bu işler daha fazladır. Sonuç da bu alemde daha fazla yalanlar söylenir. Ama internet de de tanışıp ciddi arkadaşlıklar kurup evlenen çiftler de vardır. Ama yine de çok dikkatli davranmanızı tavsiye ederim. Bir sohbet sitesi olarak, bizim sitemizde de yeni tanışanlar oluyor. Arkadaşlıkları uzun süre devam edebiliyor. Ciddi bir platform olmaya çok dikkat ediyoruz. Kullanıcı özgürlüğüne esas belirli kurallarımız vardır. Sitemizi ziyaret eden katılımcılar kızlarla sohbet ederken belirli kurallara uymak zorundadır. Aslında bunlara kural da denmez reel hayatta nasıl davranılıyorsa burada da öyle davranılması gerekli. Zaten yapılması gereken de bu değil mi.

 

One Comment

  1. ben murat mersinden bayan kuaforuyum yas 24
    mersinli bayanlardan arama ve mesaj bekliyorum
    yanlız bayanlar cagrıya cevap yok 05064942008

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*