Kızlarla muhabbet

            Whatsapp'ta Paylaþ

Muhabbet etmek için açılan binlerce platform olmasına rağmen kızlarla chat yapılabilecek seviyeli mekan sayısı da bir o kadar azdır. Daha ziyade yetişkin sohbet siteleri bu konuyla alakalı yazılar yazarak katılımcılarına  aşk için umut vaad eden aslı astarı olmayan reklam içeriklerini web sayfalarına içerik olarak eklemektedirler.  Muhabbet kelimesinin ne anlama geldiğini bile pek bilmeyen editörlerin sadece ziyaretçi gelsin mantığıyla yazdıkları bu yazılar sanal dünya da farklı algılamalara neden oluyor. Kızlarla konuşmak, onlarla tanışmak ve birazcık olsun eğlenip vakit geçirebilmek isteyen son derece dürüst erkeklerinde olduğunu kesinlikle unutmamalıyız. Bu arama terimini kullanarak kız arkadaş arayan erkekler hiç ummadıkları bir ortama bilmeden giriyor, o kanaldaki yazışmaları okuyor ve sanıyor ki  demek ki her sitede durum böyle.  Yok aslında öyle bir şey her sitenin kendine has kuralları vardır ve o yönde çok ilkeli muhabbet ortamları da yaratılmıştır. Biz yönetim olarak www.sohbetche.net sitesinde gayet güzel arkadaşlıkların kurulabildiğini uzun zaman önce kullanıcılarıyla birlikte sanal dünyaya örnek teşkil edecek şekilde göstermiş bulunuyoruz.

Sanırım bu olumsuz ortamın sorumlularından birisi de bizleriz diye düşünüyorum çünkü; biz meydanı bu saçma sapan yazılar yazan tek amaçlarının erotik sohbet için katılımcı toplamaya çalışan bu sitelerle yeterince rekabet yapmadık, onlar yazdı biz bu iş bize göre değil dedik ve o konulara hiç temas etmedik. Ama artık özellikle ben kararlıyım, bende bu konular hakkında çeşitli makaleler yazarak en azından özünde kızlarla muhabbet yapmak isteyen iyi niyetli ziyaretçileri sitemize yönlendirmeye çalışacağım. Öyle ya, bu aramaları yapan her insan da karanlık düşüncelere sahip insanlar değil, onlarında içlerinde çok iyi niyetli arkadaşların olduğunu kesinlikle biliyorum. Bu iyi niyete dayalı olarak tek gayesinin bir kız arkadaş bulup onla muhabbet etmek isteyen, arkadaş olup ciddi ilişkiler içerisine girmeyi düşünen bu kişilere artık yeni bir öncelik sağlayacağız.

Bizim bu konudaki çalışmalarımız zaten uzunca bir süredir devam ediyordu, bu vesile ile biraz daha hızlandırarak kızlarla sohbet edebileceğiniz kanallar oluşturmuş durumdayız. Bu kanallarda seviyeli bir şekilde günlük hayatın sıkıntılı, yorgun iş stresinden uzak muhabbetler sizleri bekliyor. Sitemize giriş yapabilmek için chat girişlerinden bağlanabilir, ister jawa, isterseniz light girişleri tercih sisteme dahil olabilirsiniz.

One Comment

  1. ben murat mersinden bayan kuaforuyum yas 24
    mersinli bayanlardan arama ve mesaj bekliyorum
    yanlız bayanlar cagrıya cevap yok 05064942008

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.