Karşıyaka chat

            Whatsapp'ta Paylaþ

chat21İzmir sohbet odalarına ek olarak bir de Karşıyaka sohbet isminde platform oluşturduk. Bu kanalı açmamızın birinci nedeni, site yönetimi olarak bir çok ilden büyük nüfus yoğunluğuna sahip ilçelerimizin de, kendi isimlerinde bir portal oluşturup, katılımcıların yakın çevresi ile iletişim kurmalarını sağlayabilmektir.  Sosyal paylaşım sitelerindeki il bazında açılmış kanalları hepimiz bilmekteyiz. Ama, maalesef bir çok ilden büyük ilçelerimiz için böyle bir çalışma yok. Farkındalık yaratmayı ilke edinen sitemiz bu konuda da öncülük yapmaktadır. Her zaman ilklere öncülük eden sohbetche.net sitesi bu konuda da liderliği almış bulunmaktadır.

   Chat odaları katagorimizde yayınlamaya başladığımız bu yazı dizisi, Türkiye’deki ilçelerimizin tanıtımını yapıp, ismine ait ilçelerdeki kullanıcıları aynı çatı altında toplamak ve birbirleri ile tanışmalarını sağlamaya çalışmak olacaktır.

Seviyeli bir şekilde kanal genelindeki sohbet ortamı yeni katılımcılarla çok daha neşeli bir hal almıştır. Günün her saati 7/24 online olan sohbet odalarımıza sizleri de bekleriz. Gece, gündüz fark etmiyor, sürekli sohbet imkanı var sitemizde. Hiç bir ücret ödemeden sitemize giriş yapabilir, gönlünüzce müzik dinleyebilir chat yapabilirsiniz.   Ayrıca sitemiz 24 saat online operatörler tarafından korunmaktadır. Buradaki amacımız ise, katılımcıların huzurlu, neşeli bir ortamda vakit geçirebilmelerini sağlayabilmektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.