Jawa chat

            Whatsapp'ta Paylaþ

jawaJawa programı olmadan chat sohbet sitelerine giriş.

Özellikle Mırc aleminde, chat sohbet yapabilmek için kullanıma hazırlanmış mırc scriptler vardır.Chat sohbet sitelerinin atası olarak kabul edilen mirc, ıRC lerle bir netwoork üzerinde bağlanıp sohbet ortamı hazırlamıştır. Web  sitelerinden giriş yapabilmek için hepiniz rastlamışsınızdır jawa indir, bir seferlik çalıştır gibi  uyarıcı yazılar çıkar. sohbet siteleri de son zamanlarda  Jawa istemeyen giriş yapılabilen proğramlar görülmektedir. Kullanıcıya oldukça kolay giriş sağlamaktadır, henüz sistem tam gelişmediği için ne kadar sağlıklıdır tartışılan bir programdır.

Jawa zaten bilgisayırınız da olması gereken bir programdır. Birçok sisteme erişim sağlayan jawa sohbet sitelerine de giriş sağlamaktadır. Bakımlı bir  sohbet sitesine girişyaptıktan sonra 10  15 saniye kadar sizi beklettikten sonra giriş yapabilir. Flax chat uygulaması, eschat uyğulamaları da  kullanıcıların daha rahat giriş yapıp, giriş sonrası  kullanıcıya chat  yapma kolaylıkları sağlamaktadır. Jawasız girişlerin de herhangi bir nick yaz veya buna benzer uyarıcılar çıksa da direk geçiş yapabilmek kolay olsa da, yine de sohbet site sahipleri flaxchat veya eschat uygulamalarını tercih etmektedirler.

Sistem eski gibi görünse de henüz mirc scriptler kadar kullanışlı bir chat yazılımı çıkmamıştır. Sosyal paylaşım sitelerinde ki hızlı artışa oranla muhakkak ki mirc lar da da yenilikler olacaktır ve bu yazılımlar   program tasarımcılarına da oldukça iyi para kazandıracaktır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*