İzmir gay sohbet

            Whatsapp'ta Paylaþ

İzmir gay sohbet odaları

Enteresan bir arama terimi İzmir gay sohbet kelime gurubu, sizlere neden ilginç olduğunu anlatacağım. Gay sohbet ya da gay chat kelimeleri ile google arama motoruna her gün binlerce arama terimleri yazılıp sohbet edilebilecek bir mekan aranıyor. Burada ilginç olan şu İzmir gay sohbet kelimeleri ile tam 1300 arama yapılıyor. Asıl ilginç olan ise İstanbul ya da Ankara gibi büyük şehirler için böyle bir olay söz konusu değil.

Gay ya da eşcinsel eğilimi olanlar için binlerce sohbet sitesi hali hazırda zaten mevcut. Dünya genelinde de bu hayli yüksek trajlarda artarak devam ediyor. Türkiye’de de bir çok platform eşcinsellere yönelik sohbet hizmeti vermekte ve kullanıcı sayıları da her geçen gün artmaktadır.  Benim araştırmam sonucunda şunu gördüm ki İzmir Gay sohbet  adına alınmış bir alan adı domain yok. Yani İnternet kullanıcısı böyle bir site aramıyor sadece İzmir’den gay arkadaş araması yapıyor. Elbette ki milyonları bulan nüfusu ile İzmir büyük bir kent, metropol ancak,  bu kelime yoğunluğu neden İzmir için bu kadar fazlalık göstermiş anlayamadım. İstanbul için de var bu kelime öbeğine yönelik aramalar ama, onların bir çoğu belirli bir alan adına yönelik aramalar yapıyorlar.

Bizde bir sohbet platformu olarak gay sohbet odaları sitemiz bünyesinde barındırıyoruz ve katılımcı sayımız da oldukça yüksek seviyede. İzmir gay sohbet araması için tanıtım yazısı  daha önce yazmamıştık. Bu vesile ile sizlere sitemiz üzerinde gey, travesti ve lezbiyen chat odalarının var olduğunu belirtmek isterim. Seviyeli bir şekilde yapılan her sohbete, her eğlenceye kapılarımızın sonuna kadar açık olduğunu belirtmek isterim.  Cinsel tercihleri ne olursa olsun reşit olan ve seviyeli bir şekilde arkadaşlık kurmak isteyenlerin ortak mekanı www.sohbetche.net daima sizlere en kaliteli hizmeti vermektedir.

 

One Comment

  1. Ben Fuat)) kendime sevgili ariyorum)) Pasifim)) 5422037816 watsapda bekliyorum))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.