İzmir chat sohbet odaları

            Whatsapp'ta Paylaþ

   Bazen insanlar yanlış yapabilir, bu yanlışlıkların birden çok sebepleri de olabilir. İtiraf ediyorum, bende yanlış yaptım, bilmiyordum ki google nin arama botlarının imla kurallarını ciddiye aldığını ve bir makalenin her yönüyle değerlendirildiğini.

   Bir yıl kadar önce İzmir sohbet odaları hakkında yine bu başlık altında tanıtıcı bir reklam niteliğinde yazı yazmıştım. Bir yılda okunma sayısı 16 olmuştu. Saçma sapan bir yazıydı, hiç bir imla kuralına uyulmamıştı, dedimya bilmiyordum. Gerçi diyeceksiniz ki diğer sitelerdeki chat odaları makaleleri çok mu güzel, çok mu uyulmuş dil bilgisi kurallarına, bence de hayır ama biz doğru olanı yapmak zorundayız. Çünkü, site yönetimi olarak, kanunlara uygun, google dostu, organik hit alarak sitemizi birinci sayfaya çıkarmak için gayret gösteriyoruz. Biliyoruz çok zor, ama imkansız da değil.

   İzmir chat kelimelerini arama çubuğuna yazınca ilk sayfada çıkabilecekmiyiz, bunu zaman gösterecek.  Bir yıllık  web tecrübeme dayanarak, İzmir chat odaları tanıtım yazısını sizlerle paylaşırken, bir yandan da bu konu ile alakadar yazılara göz attım. Öyle çok güzel, mükemmel bir yazıda göremedim. Beş satırlık yazılarla ilk sayfaya çıkmış siteler var ama, ne kadar tutunurlar orada orası da meçhul bence.

    Evet, sohbetche.net sitesi de bir sohbet platformudur. Sitemizde iller bazında chat odaları da mevcuttur. Burada amaç sadece, kendi kentinden arkadaş arayan kullanıcılara hizmet verebilmektir. İzmir chat bütün Ege bölgesine hitap eden bir platformdur. Daha çok İzmir’lilerin yoğunlukta olduğu bir kanaldır. Seviyeli bir ortamda sizlerde bulunmak sohbet etmek isterseniz,  bir rumuz yazıp sisteme geçiş yapabilirsiniz.  Bir gün sörf yaparken bu yazıya takılırsanız beş dakika da olsa bir uğramanızı tavsiye ederim.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*