İşte Benim Stilim’den kim elendi? 27 Şubat

           

İşte Benim Stilim’den kim elendi? 27 Şubat Cuma akşamı eleme gecesinde neler yaşandı ve yarışmaya  kim veda etti?

İşte Benim Stilim, gala gecesi  27 Şubat Cuma akşamı TV8   de saat 21:45 de yayınlanacak. Sosyal medyada Emel Özkızıltaş elendi söylentileri dolaşsa da henüz doğrulanmış bir haber de değil, bu gece yarısına doğru kesin sonuç belli olacak. Her eleme gecesi öncesinde bu ve buna benzer haberlere İnternet ortamında sıkça rastlanıyor. Ani bir karar ile yayın saati değişen ekranların sevilen yarışması İşte Benim Stilim‘den kimin eleneceği  yeni yayın saati  Cuma akşamı 21:45 olarak belirlendi.  Bu ani karar neticesinde bu hafta her yarışmacının elenme riski var.  Jüri üyeleri; Nur Yerlitaş, Kemal Doğulu, İvana Ser, Uğurkan Erez ve bu haftanın konuk jüri üyesi Eser Yenenler. Sunucu ise yine aynı Öykü Sertel ve yine bir star Murat Dalkılıç şarkıları ile renk verecek. Gecenin konsepti “yıldız sensin” olacak.

Eser Yenenler ve Nur Yerlitaş

Eser Yenenler ve Nur Yerlitaş

İşte Benim Stilim‘de veda etme  riski olan yarışmacılar şunlar;

Maria Surina, Özden Cerrahoğlu, Melisa Şahin, Nazlı Hamarat, Nihal Candan, Zeynep Öztürk, Emel Özkızıltaş, Nazlı Sultan Kayaaslan.

İşte Benim Stilim Eleme gecesinin en önemli anlarını sizlere canlı anlatım yaparak iletmeye çalışacağız. Jüri yarışmacı kızlara kaç puan verdi? en az puanı alan kim? yarışmacı kızların elemek istedikleri kim? gibi sorulara an itibarı ile bu sayfadan ulaşabileceksiniz. Kim elendi? sorusunun cevabını ise  uzun bir gecenin sonunda öğrenebileceğiz. Benim tahminim yarışmaya veda eden isim 28 Şubat Pazar saat 01:30  ya da bu civarda bir süre zarfında öğrenebileceğiz.

İşte Benim Stilim kim elendi? jüri puanları

Podyuma ilk olarak Özden Cerrahoğlu uzun beyaz bir kıyafet ile çıktı. Nurella 4 puan, Eser Yenenler 4 puan, İvana 4 puan, Kemal 4 puan ve Uğrkan Erez 4 puan olarak not verdi. Toplam puanı 20 oldu.

Bu haftanın taçlı prensesi Maria Surina podyuma çıktı. İvana Sert bayıldım sana dedi ve 5 puan verdi. Kemal Doğulu 5, Uğurkan Erez 5, Nur Yerlitaş 5 puan ve Eser Yenenler 5 puan toplamda 25 puan sahibi oldu.

Şimdi sahneye Murat Dalkılıç çıktı ve “derine daha derine” isimli şarkısını seslendiriyor. Şu anda Nur Yerlitaş’ın bir isteği çalıyor Müslüm Gürses’den “hangimiz sevmedik”

Urfa’lı Zeynep yani Zeynep Öztürk, siyah beyaz bir kıyafet ile jürinin karşısına çıktı. Kemal 4 puan, Uğurkan 4 puan, Nurella 4 puan, Eser 4, İvana 4 puan verdi.

Nihal Candan bir motorsiklet ile podyuma geldi. Nihal yine kavgaya başladı, Zeynep ile tartışıyor şu an.  Uğurkan 4 puan, Nurella 4 puan, Eser 5 puan, İvana Sert 5, Kemal Doğulu 4 puan verdi.

Saat 23:33 şu anda İşte Benim Stilim mankenleri podyumda bir defile yapıyor ve şu ana kadar 5 yarışmacı podyuma çıktı.

Hafta içi beni eleyin diye rest çeken Melisa Şahin gökkuşağı desenli bir uzun etek ile podyuma çıktı. Nurella 3 puan, Eser 4 puan, İvana 3 puan, Kemal Doğulu 3 puan, Uğurkan Erez 3 puan verdi.

İşte Benim Stilim’den elenmeye en yakın Aday Melisa Şahin oldu. Nazlı Hamarat, Nazlı Sultan ve Emel Özkızıltaş henüz podyuma çıkmadı, eğer Nazlı ve Emel jüriden iyi puanlar alabilirse Melisa en az puanı alan yarışmacı olarak elenecek 2 kişiden birisi olacak.

Şu anda Murat Dalkılıç sahnede “bir güzellik yapsana” adlı şarkısını seslendiriyor.

Nazlı Sultan Kayaaslan haftanın taçlı prenseslerinden, mini bir şort ile podyumda. Eser 4 puan verdi, İvana 5 puan, Kemal 3 puan, Uğurkan 4 puan, Nurella 5 puan verdi.

Nazlı Hamarat jürinin karşısına çıktı. İvana tarzsın dedi 5 puan verdi. Kemal Doğulu 5 puan, Uğurkan Erez 5 puan verdi, Nurella 5 puan, Eser Yenenler 5 puan verdi ve full olarak 5 almış oldu.  Eser Yenenler sütüdyoyu terk etti ve kuliste yicek bir şeyler buldu “ben acıktım yaa” dedi ve komik anlara sahne oldu.

Şu anda reklam arası verildi, İşte Benim Stilim’den kim elendi canlı anlatım olarak an itibarı ile bu sayfadan iletilmeye devam edecek.

Gecenin son yarışmacısı Emel Özkızıltaş beyaz bir kıyafet ile podyumda. Kemal 4 puan verdi, Uğurkan 5, Nurella 4 puan, Eser 5 puan verdi, ivana 5 puan, Uğurkan Erez

Eser Yenenler Emel’i korkuttu ve sonrasında birlikte dans ettiler.

Murat Dalkılıç yine sahnede.

Az sonra yarışmanın neticesi belli olacak ve an itibarı ile bu sayfadan öğrenebileceksiniz.

Jüriden en az puanı alan Melisa Şahin elenme ihtimali olan iki yarışmacıda 1. si olarak jürinin karşısına çıktı. Şimdi yarışmacı kızlar birer isim söyleyecek ve en çok ismi söylenen yarışmacı da jürinin karşısına çıkacak.

Melisa Şahin ve Zeynep Öztürk jürinin karşısında ve ikisinden biri jürinin kararı ile İşte Benim Stilim’e veda edecek.

27 Şubat Cuma akşamı başlayan ve 28 Şubat Pazar gecesi biten İşte Benim Stilim’den en son elenen isim Melisa Şahin oldu. Saat:01: 32

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.