İşte Benim Stilim kim elendi? 21 Şubat

İşte Benim Stilim’den Kim Elendi

İşte Benim Stilim 21 Şubat Cumartesi eleme gecesi neşeyle başladı ama her elemede olduğu gibi bu akşam da elenen isim gözyaşları ile yarışmaya veda etti. Peki İşte Benim Stilim’e kim veda etti? elenen isim kim oldu? Yarışmayı canlı olarak sizlere an ve an ileteceğiz.

Hadise ve Nur Yerlitaş

Hadise ve Nur Yerlitaş

Özden Cerrahoğlu ve Uğurkan Erez eleme gecesinde

Özden Cerrahoğlu ve Uğurkan Erez eleme gecesinde

Bu gece konuk jüri üyesi pop star Hadise, Hadise “neredesin aşkım” ve “aşk kaç beden giyer” şarkılarını seslendirecek. Haftaiçinde korunmaya alınarak taç takılan Melisa Şahin ve Nazlı Akkaya bu akşam rahat çünkü, çok az puan almadıktan sonra elenmeyecekler.

Nihal Açık mavi bir kostüm ile podyumda ve Nur Yerlitaş tarz buldu, 5 puan verdi. Konuk jüri üyesi Hadise’de beğendi ve 5 puan verdi. İvana Sert 5 puan, Uğurkan Erez’de 5 puan verdi.

Özden Cerrahoğlu kürklü bir kıyafet ile podyuma çıktı. Özden’in maskeli balo kıyafeti pek beğenilmedi, jüri 4 puandan yukarı çıkmadı.

Maria Surina beyaz maskeli bir kostüm ile podyumda. Kemal Doğulu çok beğendi ve 5 puan verdi. Diğer jüri üyeleri de çok beğenerek 5 puanlarını verdiler.

İşte Benim Stilim reklam arasından sonra devam edecek.

Reklam üstüne reklam, fragman üstüne fragmandan sonra şimdi başladı yarışma. Bu gidişat ile İşte Benim Stilim’den kim elendi sorusunun cevabı bırakın 21 Şubat Cumartesi’yi sanırım 22 Şubat Pazar gecesine sarkar.

Gece yarısından sonra yarışmaya kimin veda ettiğini bu sayfadan öğrenebileceksiniz. Zaten puanlarla elenecek kişinin de pek bir alakası yok.

İşte benim stilim yarışmasında Gülay ve Özden jüri karşısına çıkarıldı Nurella, Kemal Doğulu ve İvana Gülay gitsin dedi. Uğurkan’ın özden gitsin demesine rağmen yarışmaya veda eden isim Gülay oldu.

 

 

Yazar: HAKANIM

Görüntüleme: 180 defa

Kategori: Genel, Moda

Yayınlanma Tarihi: 21 Şubat 2015

Cevap bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.