İSTANBUL SOHBET ODALARI

            Whatsapp'ta Paylaþ

Kız Kulesi, Istanbul www.sohbetche.netİstanbul’un neresindensin? Sarıyer mi, Kanlıca mı yoksa Bostancı, Moda mı? Bakırköy’den ya da Avcılar’dan ol istersen, neresinden olursan ol, yeter ki İstanbul Sohbet Odalarında ol.

Şarkıda “kız sen İstanbul’un neresindensin” diye sorulsa da biz kız erkek ayırmadan buluşuyoruz burada. İstanbul’a aşina herkese eğlence var burada. İstanbul sohbetleri, en güncel konuları içeren forumlar, mirc, en son programlar, oyunlar, ne ararsanız hepsi İstanbul Sohbet Odalarında.

Taksim’den, İstiklal’den, Beşiktaş’tan Şişli, Mecidiyeköyden Levent ve Etiler’e Avrupa Yakasında ne kimi, neyi arıyorsan hepsi, herkes burada.

Anadolu Yakasında, Bostancı, Kadıköy, Moda, Üsküdar, Ümraniye veya Salacak’tan Beylerbeyi’ne, Beykoz’dan Şile’ye tüm aradıkların da İstanbul Sohbet Odalarında seni bekliyor.

Boğaz’da balık, isteyene rakı isteyene roka ile, ince belli bardakta çay ve yanında simit, teklifsiz herkese, manzara derseniz, gani, ne ararsanız İstanbul’da. İstanbul, sizi İstanbul Sohbet Odalarında bekliyor.

İstanbul’da sohbet de bitmez güzellik de. Siz en iyisi gelin burada, İstanbul Sohbet Odalarında bu güzelliklerden payınıza düşeni alın.

Ben geldim, ayrılamıyorum…

2 Comments

  1. xiphias hasanım baba eline saglık güzel paylaşım olmuş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.