İstanbul chat

            Whatsapp'ta Paylaþ

Zor bir konu, imkansız kelimesini kullanmayı sevmem ama, İstanbul chat ya da İstanbul sohbet kelimelerinde google sıralamasında üst sayfalara çıkabilmek sanıyorum oldukça zor. www.sohbetche.net platformu olarak, zaten zor olan seçeneği ilke edindik. Seviyeli sohbet platformu oluşturmak, son zamanlardaki bu alanda her gün yüzlerce açılan siteleri de göz önünde bulundurursak, imkansız olmasa da seviyeli bir ortam yaratabilmek çok zor. Chat odaları kategorimizdeki reklama yönelik tanıtıcı yazılarımızda bu akşam İstanbul chat odaları konusunu sizlerle paylaşacağız. Dünya metropollerinden birisi olan İstanbul, her geçen gün artan nüfusuyla ve fakat bir türlü İstanbul’dan da vazgeçemeyenlerin ortak mekanıdır. Artık tarihinden ve de güzelliklerinden de bahsetmeye gerek yok, her gün izliyoruz, dinliyoruz, geziyor görüyoruz. Tartışmasız çok güzel bir şehir.

Sitemizdeki bir çok İstanbul’lu arkadaşımızın yoğun isteği doğrultusunda açmış olduğumuz İstanbul sohbet odaları, her geçen gün katılımcı sayısını artırmaktadır. Yaşadığınız şehirden bir kız arkadaş, ya da erkek arkadaş arıyor iseniz, ortam yaratıp, bir şekilde tanışabileceğiniz arkadaşlar bulabilirsiniz. Sitemiz seviyeli bir sohbet platformu olduğu için, sizlerde kendinize yakışır şekilde hareket etmeye özen gösteriniz.  Sizlerde takdir edersiniz ki, sohbet odalarında kanal genelindeki yaptığınız yazışmalar kullanıcılar tarafından izlenebilmektedir. Katılımcı arkadaşlarımız zaten günlük koşuşturmalardan bıkmış, biraz olsun gülüp eğlenmek isteyen, geyik yapıp, müzik dinleyerek dinlenmeye çalışan dostlarımızdır. O yüzden lütfen kişilik haklarına özenle dikkat edelim ve etmeyenleri de uyaralım.

Sosyal ağlardaki sınırsız eğlence merakı  hiç bir zaman bitmeyecek ve her geçen gün  yenileri çıkacaktır. Biz site yönetimi olarak aldığımız karar neticesinde, seviyeli chat yapacak kullanıcılara hizmet sunmaya devam edeceğiz. Diğer sitelerdeki olumsuzluklar sizleri chat zevkinden pişman etmiş olabilir. Biz katılımcı artışı olsun diye argo içerikli yazışmalara ve bu tür içeriklere, paylaşımlara asla izin vermedik, vermeyeceğiz de. Eğer bir gün canınız chat yapmak isterse ola ki yolunuz da buraya düşerse aramızda görmekten sevinç duyarız. Yalnızca bir nick yani rumuz yazıp sisteme giriş yapmanız yeterli olacaktır.

3 Comments

  1. ben murat mersinden bayan kuaforuyum yas 24
    mersinli bayanlardan arama ve mesaj bekliyorum
    yanlız bayanlar cagrıya cevap yok 05064942008

  2. zor çünkü istanbul chat adına benzer binlerce domain vardır. bakcas iyi olur inşl diyelim

  3. Makalelerinizi ilgi ile takip ediyorum, İstanbul chat yazınızla zirveyi zorlayacağınızı umuyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.