İslami sohbet sitesi

            Whatsapp'ta Paylaþ

Bu konuya fakıf insanların kurduğu İslami sohbet sitesi ya da İslami sohbet siteleri de denilebilir, son on yıl içerisinde oldukça artış gösterdi. Bu sitelerin esas amaçları İslami sohbetleri seven, dini konuşmaları özümseyen işin özünde İslami  tanışma sitesi olarak hizmet vermektedirler. Bir ara bu sitelerden o kadar çok açıldı ki sayısı belirsiz hatta site adıyla alakasız konuşmaların yapıldığı mekanlar leblebi gibi çoğaldı. İşin erbabı olan siteler  gün geçtikçe büyüdü ama çakma siteler ise ya yok oldu ya da yok olmak üzere.

Ben de bir zamanlar İslami  sohbet sitesi olarak hizmet veren bir mekanda uzunca bir süre yönetici olarak görev yapmıştım. Güzel anılarımız, güzel dostlarımız, güzel sohbet ortamlarımız olmuştu. Bir gün geldi yollarımız ayrıldı ama, orada ki dostluklarım şu an bile devam ediyor. O sitede ki ortamlar bambaşkaydı.

Sohbetche.net kendine özgün bir sitedir. Sitemizde bir çok kanal açılmış, kişilerin kendi özgür iradeleri ile hangi konu üstünde konuşmak istiyorsa o konuyla alakalı odalar açılmıştır. İslami sohbet sitesi olarak da hizmet veren sohbet odamız mevcuttur. Ayrıca İslami sorular la test kanalımızda hem eğlenip hem öğrenip vakit geçirebileceğiniz bir mekanda sizlerin hizmetine sunulmuştur. Üç yılı aşkındır sitemiz katılımcılarına en kaliteli hizmeti vermektedir. Katılımcı sayısını artırmak için gayri meşru yollara hiç bir zaman girmemiştir. Seviyeli insanların buluştuğu, Türkiye’nin en kaliteli sitelerinden birisidir. Lütfen kurallara uygun davranışlar gösterelim, uymayanları da uyaralım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.