İslami sohbet odası

            Whatsapp'ta Paylaþ

İslami sohbet siteleri içerisinde İslami sohbet odası olarak isimlendirilen ve farklı isimler altında çet odaları bulunmaktadır. Daha ziyade konuşmaların yoğunluğu dini konulardan oluşmaktadır. Ancak, sonuçta adı her ne olursa olsun sohbet sitesi olan bu platformların genel amacı arkadaşlık sitesi olarak dizayn edilmiştir.

İslami sohbet odası olarak arama terimi kullanan bir İnternet kullanıcısının nihai hedefi de bellidir. Aradığı mekan İslami sohbet mekanıdır.  İnsanların dini konuları öğrenmesi, İslamın gerçek manada anlaşılması elbette ki buralarda doğru bilgilerle anlatılması da güzel bir olaydır. Ancak şu da var ki, bir çok sitede yalan, yanlış bilgileri gerçekmiş gibi anlatan, yazan şahıslarda mevcuttur.

Neyin günah, neyin sevap olduğunu gerçek din alimlerinden öğrenilmesi gerektiğini düşünenlerden birisiyim. Mesela ben Nihat Hatipoğlu’nun İslami sohbet programlarını hiç kaçırmamaya çalışırım. Güzel anlatımı, anlaşılabilir Türkçe’si ile insanları aydınlatıyor.

İslami sohbet odası olarak bizde site yönetimi olarak katılımcılarımıza özel bir #İslami sohbet kanalını açmış bulunmaktayız. Günün her saati sizlere  en kaliteli hizmeti vermekteyiz. Gönül rahatlığı ile sitemize girip sohbet edebilirsiniz. Sitemiz TC. yasalarına uygun içerikler ve örf ve adetlerimize uygun, kişilik haklarına saygılı saygın katılımcılardan oluşmaktadır.  Bir gün bir arkadaşla sohbet etme ihtiyacı duyarsanız ve yolunuz bu sayfaya düşmüş ise mutlaka sizide aramızda görmek isteriz. Saygılarımla.

Bir önceki yazımız İslami sohbet sitesi  konusuna da bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.