İslami chat sitesi

            Whatsapp'ta Paylaþ

İslami chat sohbet siteleri,  kendi alanlarında bir sistem oluşturup sohbet sitelerine yeni bir anlayış,  farklılık getirmişlerdir. Google aramalarında ilk sayfalarda yer alın  iddalı sitelerdir. Türbanlı bir kız resmini ön plana çıkarıp ,dini sosyal paylaşım platformlarına taşımışlardır. Özünde bir chat sitesi olmasına rağmen İslami sohbet kullanıcılarını memnun etmeye çalışmaktadırlar. Rekabetin yoğun olarak yaşandı bu platformlar sürekli kendilerini yenilemektedirler.

İslami sohbet siteleri, gün geçtikçe kendilerini yenilemekte olup farklı misyonlarıyla kendilerine özgün bir yapı oluşturmuşlardır. İnşallah kelimesi bu sitelerde en çok yazılan kelime olarak da liderliği almıştır [nasılsın inşallah] gibi. Sistem olarak diğer mırc lar dan  farkı olmamasına rağmen kullanıcı kitlesi islamı benimsemiş ve islami kurallara göre yaşama şeklini sohbet ortamına da taşımıştır.

İnternetteki sosyal paylaşım sitelerinde, kendine özgü bir çok sistem vardır. Hayat tarzını, toplumdaki farklı  yaşayış tarzını bu sitelere taşımış bir çok farklı insiyatif gurubu vardır. Normal chat sitelerine karşın, erotik, partizan, farklı cinsel eğilimleri olanlara yönelik siteler oluşmuştur. Biz www.sohbetche.net site yönetimi olarak her siteye başarılar dileyip ,bu yarışta bol şanslar dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.