İskenderun chat

            Whatsapp'ta Paylaþ

chatİskenderun sohbet bütün İskenderun’lu  katılımcılarla günden güne büyümektedir. Ciddi olarak arkadaşlık kurmak isteyenlerin buluşma noktası olmuştur. İskenderun Demir Çelik fabrikası, limanı ve büyük bir askeri kışlanın olması kente ekonomik olarak çok katkı sağlamaktadır. Modern bir şehir olan İskenderun gezilip görülmesi gereken bir yerdir.

Sohbet odaları için yazmış olduğum bu yazıda sizlere sitemiz hakkında biraz bilgi vermek istiyorum. İki yılı aşkın bir süredir kendi alanında hizmet veren, özgün içeriklerle gündemdeki konuları sizlerle paylaşan seviyeli bir sohbet sitesi olarak tanınmaktayız. Gayemiz güzel bir ortam oluşturup, çok uzak yerlerdeki insanları yakınlaştırmak, tanıştırmak, biraz olsun gülüp eğlenmektir. Maddi hiç bir çıkarımız yoktur, blakis  sunucu yayın bedelleri gibi parasal giderlerimiz mevcuttur. Site yönetimi olarak aldığımız karar gereği, paralı özel reklamları bile yayınlamıyoruz. Bunu bir dava meselesi olarak görmekteyiz.

Chat odalarımızda kesinlikle küfürlü yazışmalar yapılmamaktadır. Düzeyli insanların bulunduğu mekanımızda kanal genelinde ırk, din, dil ve ya siyasi içerikli yazışmalar yapılmamaktadır. Dünya genelinden bir çok katılımcı 7/24 online sohbet etme imkanı ile sitemizde muhabbet etmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.