İmeetzu-kameralı sohbet sitesi

            Whatsapp'ta Paylaþ

imetzuu      İmeetzu, rulet chat sitesi olarak oldukça popüler bir sitedir. İngilizce dil seçeneği kullanılmaktadır. Türkiye’den de yüksek miktarda katılımcısı olan bu kameralı sohbet sitesinin de, diğer omegle türü sitelerden pek bir farkı yoktur. Popüler olmasının bir nedeni de yetişkin içerikler bulundurmasıdır. Yabancı dil geliştirmek için, İngilizce chat yaparak eğlenme amaçlı, vakit geçirebileceğiniz bir sitedir. Rulet chat nedir? diye soracak olursanız, çokça bahsettim yazılarımda,  sistemin size yönlendirdiği kullanıcı ile rast gele sohbet imkanıdır. Tabi ki eğer sistemdeki kullanıcının sohbetini sevmediniz, ya da uygunsuz bir  video görüntüsüyle karşılaşabilirsiniz. Bu durumda genellikle NEXT butonları ile değiştirme olanağınız bulunmaktadır.

Kameralı sohbet sitelerini sizlere tanıtırken, genellikle yazılarımın içinde, bu sitelere eğlenme amaçlı girin ciddi bir arkadaşlık asla düşünmeyin demişimdir. Bu yazımda da hatırlatma istedim. Kameralı sohbet sitelerinde genellikle, bayan modeller ücret karşılığı çalışmaktadır. Onlar işlerini yapmaktadırlar. Bu durumu asla unutmamak gereklidir. Herkesin yaptığı işe saygı duymak gerekir. Dünya çapındaki bir çok Chat sitesinde bu tür uygulamalar mevcuttur.

Google arama çubuğuna İmeetzu yazarsanız ilk sayfada karşınıza çıkacaktır. Biraz da İngilizce biliyorsanız, bedava sohbet etme imkanı bulursunuz. Eğlenme amaçlı, farklı chat yapmak isteyenler için ideal bir kameralı sohbet sitesidir. Ayrıca, uygunsuz davranışta bulunanları da site yönetimine şikayet etme hakkınız vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.