Güzel Köylü dizisinde Gizem Karaca

           
Güzel Köy dizisi

Güzel Köylü dizisi

Gizem Karaca hayranları ekran başına. Bu akşam saat 20:00 da Star Tv’de Güzel Köylü dizisi başlıyor. Yaz döneminin umut vaad eden dizisinde uzun süredir ortalarda görünmeyen Gizem Karaca Başrol de oynayacak. Star Tv’nin iddalı yapımlarından birisi olacağı beklenen dizi bu akşam izleyiciyle buluşacak. Baykut Badem ve Filiz Ekinci kaleme alacak, Faruk Turgut yapımcılığını üstleniyor.

Güzel Köylü dizisinde ayrıca, Zerrin Sümer, Ahmet Mümtaz Taylan gibi oyuncular da yer alacak.  Gizem Karaca  en son “Benim Hala Umudum Var” dizisinde rol almıştı.

Güzel Köylü dizisinin konusu kısaca şöyle; İstanbul’un koşuşturmalı hayatından bıkan Gül (Gizem Karaca) İstanbul2dan ayrılarak, Muğla’nın Güzelköy beldesine taşınır ve orada yaşamaya başlar. Fakat Gül, aslında İstanbul’dan değil,  evlenmek üzere olduğu sevgilisinin ihanet ettiği şüphesiyle buraya  gelerek gerçeklerden biraz kaçmak istemiştir. Bütün hayatı şehir yaşamında geçmiş olan Gül burada yeni sorunlarla karşılaşır. Ama köy hayatını sever ve köydeki bir gençle’de  arkadaşlık kurar. Dizi  köy hayatı ve şehir hayatı arasında, aşk ilişkileri böylece sürer gider.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.