Görüntülü Sohbet sitesinde çalışan bayanlar

            Whatsapp'ta Paylaþ
Güzel bayanlar

Güzel bayanlar

Sesli chat,  kameralı chat ya da  canlı sohbet sitelerinde iş sahibi bir çok bayan var. Yazımızın asıl konusu görüntülü sohbet platformlarında çalışan ve bu yolla para kazanan bayanlar değil. Ama bu mekanların  kullanıcı toplamak adına yaptıkları aslı astarı olmayan reklamlardır. Örnek mi  resimde ki  kadın,  bu resmi Türkiye’nin en büyük sesli görüntülü sohbet platformundan  kopyaladım. Kopya etmekte hoş bir şey değil ama sizlere de göstermem gerekli diye düşündüm. Gerçi her sohbet sitesi en büyük benim diyor o yüzden burada bir sıkıntı yok. Sıkıntı şu bu resimde ki bayan sizce kim? Bu bayan sohbet odasında  maaşlı olarak çalışan birisiymiş. Malum o yerlerde  çalışan elbetteki çok güzel kızlar var. Yaptıkları işe de saygı duyuyorum. Ama resimdeki kadının o mekandan  olmadığını, olamayacağını kesin biliyorum.

Çok yoğun rekabetin olduğu sohbet platformlarında  elbetteki biraz hayali işler vardır ve olacaktır da.  Sosyal paylaşım siteleri o kadar çok çoğaldı ki kullanıcı kazanmak adına  Barcelonanın ünlü  futbolcusu Leonel Messi bile wechat reklamlarına çıktı. Bu chat işinde ki rekabeti buradan da anlayabilirsiniz. Evet resimdek igüzel kim?  sizlerde bir tahmin yürütün istedim, hatta birde ip ucu vereyim size. Dünya sinemasının başkentin de yaşayan bu güzeli tanıyabildiniz mi sizlerde. Kamaralı sohbet de  acaba Türkçe’mi konuşuyor, ya da Türk sitesinde İngilizce’mi sohbet etmeye başladık.

9 Comments

  1. kameralı sohbet sitesi ufaktan kafamı zorluyor bizdemi bu işe dönsek diye düşünür oldum

  2. yakında Paris Hiltonun resimlerinide koyarlar ağa sazanmı biter memlekette

  3. Cemal, güzel olmasalar çıkarlar’mı cam karşısına

  4. cameralı sohbetdekş kızlarda baya güzelmiş yani

  5. karnak dediğin gibi onlar bayan 😀

  6. selam arkadaşlar

  7. kameralı sohbet odalarında çalışan bayanların kazancıda iyiymiş geçen bi yerde okudum

  8. facebook snapchat e 3 milyar dolar vermiş, yok demişler. bizde hala kameralı bayan sohbet konusuyla ugraşıos. Fark yaratmak lazım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.