Google sohbet araması sonuçları

           
Sohbet yazınca

Sohbet yazınca

Sohbet ya da chat gibi kelimeleri google arama motoruna yazdığınızda astronomik sonuçların çıktığını sizlerde fark etmişsinizdir. Sohbet sitesi açanlar ya da açmayı düşünenler aşağıda hedef kelimelerinize yönelik bir çalışma sunacağım. Şok olmanıza gerek yok, sizde bu rakamları google arama çubuğuna “sohbet odaları” ya da herhangi bir hedef kelimenizi yazarsanız hemen sol üst sütunda kaç tane sonuç çıkıyor görürsünüz.  Benim sizlere verdiğim grafik 06-07-2014 yani bu gün için geçerli grafikleri vereceğim bu oran abartısız her gün de artmaktadır. Ne denli zor bir çalışma içerisinde olduğunuzu sizlerde bir görün istedim.

  • Chat: bu kelimeyi yazdığınızda tam altı yüz dört milyon sonuç bulunuyor.
  • Sohbet: sohbet sitelerinin vazgeçilmez hedef kelimesini yazdığınızda on iki milyon dokuz yüz bin sonuç karşınıza çıkacaktır.
  • Mirc: Eskiye nazaran yoğunluğu azalsa da bu kelimeyi taratırsanız karşınıza iki milyon beşyüz kırk bin sonuç çıkacaktır.
  • Sohbet odaları: bu iki kelimeyi yazarsanız, üç milyon sonuca rastlayacaksınız.
  • Bedava sohbet:  yazdığınızda, tam dört milyon altmış bin sonuç çıkıyor.
  • Chat sohbet:   dört milyon dokuzyüz yirmi bin sonuç çıkmaktadır.

Artık siz karar verin bu kadar sonuç içinde ne kadar şans bulursunuz ya da bu konuda ne kadar ve nasıl bir çalışma ile 1. sayfaya çıkacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.